eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tak wygląda budowa nowego mostu w Ostrołęce. "25 cm w ciągu 2 minut" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Powstaje nowy most na rzece Narew. Prezydent Ostrołęki jeszcze przed świętami zdradził, jak ta budowa wygląda od kulis.

Południowa obwodnica Ostrołęki to jedna z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych dla miasta i regionu. Nowa trasa ma odciążyć centrum miasta z ruchu tranzytowego, poprawić płynność komunikacji oraz zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców. Zaawansowanie prac, jak informował ostatnio prezydent Paweł Niewiadomski, osiągnęło już 21 procent.

Jak idzie budowa mostu? Okazuje się, że to skomplikowana procedura. Wymaga wręcz chirurgicznej precyzji!

Budowa idzie pełną parą!

- Święta świętami, a tymczasem budowa przeprawy mostowej na rzece Narew idzie pełną parą. Hydrauliczne podnośniki przesuwają konstrukcję nośną o 25 cm w ciągu 2 minut. Ustrój nośny typu skrzynkowego został już nasunięty na filary na długości około 30 metrów - poinformował prezydent Paweł Niewiadomski, załączając nagranie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×