2019-11-04T14:36:15+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Taxi Warszawa - jak zamówić taksówkę w Stolicy, by dojechać na czas

REKLAMA
REKLAMA
1
0
4

Masz dość stania w korkach w Warszawie? Chcesz podróżować w stolicy wygodnie i punktualnie? Sprawdź aplikację iTaxi, dzięki której szybko i komfortowo dotrzesz na czas do wybranego przez Ciebie miejsca.

Warunki drogowe w stolicy

Zgodnie z powszechną opinią, Warszawa należy do jednych z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce. Utrudnienia w ruchu występują dość często i to nie tylko w godzinach szczytu. Duża liczba prywatnych samochodów sprawia, że wiele osób decyduje się na podróżowanie komunikacją miejską, co zresztą jest bardzo dobrym trendem. Należy jednak spojrzeć na ten problem także z drugiej strony – każdy z nas, chociaż co pewien czas, potrzebuje szybko przemieścić się w Warszawie. Na ważne spotkanie służbowe, na lotnisko czy dworzec, a może po prostu wieczorne wyjście ze znajomymi.

W każdej sytuacji znakomitym rozwiązaniem szybkiego i wygodnego podróżowania w Warszawie jest skorzystanie z iTaxi. Aplikacja iTaxi cieszy się coraz większą popularnością, zyskuje także mnóstwo pozytywnych opinii od użytkowników. Z czego wynika sukces iTaxi i jak zamówić taksówkę w Warszawie, aby zawsze dojechać na czas?

iTaxi Warszawa – jak korzystać?

Jedną z największych zalet usług oferowanych przez iTaxi jest wyjątkowa łatwość oraz intuicyjność proponowanych rozwiązań. Dotyczy to np. możliwości kontaktu z firmą czy designu strony www, najlepszym dowodem jest jednak aplikacja mobilna, która pozwala na korzystanie z pełnego serwisu iTaxi. Wystarczy pobrać aplikację (jest bezpłatna) na swojego smartfona, podobnie jak ma to miejsce w przypadku wszystkich innych aplikacji. Następnie w zaledwie chwilę załóż swoje osobiste konto, za pomocą którego będziesz mógł zamawiać przejazdy czy oceniać swoich kierowców.

Nim jednak to nastąpi, należy dodać jeszcze dane swojej karty, z której będą pobierane opłaty za przejazd. To obecnie bardzo popularne rozwiązanie, które jest przy tym niesamowicie wygodne. Nie musisz mieć ze sobą gotówki, odliczać określonej kwoty czy czekać na wydanie reszty przez kierowcę. Opłata zostanie pobrana z Twojego konta, co ma również wpływ na skrócenie całkowitego czasu podróży. Warto też zauważyć, że iTaxi bardzo uczciwie podchodzi do swoich użytkowników i gwarantuje przejrzystość oferowanych usług.. Warto obserwować media społecznościowe iTaxi, gdyż daje to szanse na dodatkowe obniżenie ceny przyjazdu poprzez uzyskanie kodów rabatowych.

Pojawia się jeszcze pytanie, jak zamówić iTaxi w Warszawie. Nic prostszego – wystarczy, że w aplikacji wpiszesz adres docelowy swojej podróży oraz miejsce, z którego ma Cię zabrać kierowca. Aby jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć korzystanie z aplikacji, nie musisz znać nawet dokładnego adresu odbioru, aplikacja samodzielnie odnajdzie Twoją lokalizację, gdzie w możliwie najkrótszym czasie znajdzie się kierowca. Na ekranie telefonu pojawi się przybliżony czas, w którym kierowca Cię odbierze, możesz także na bieżąco obserwować miejsce, w którym się znajduje.

Podobnie wygląda to zresztą w trakcie podróży. Na ekranie Twojego telefonu wyświetli się czas przyjazdu do celu. W tym czasie możesz oddać się relaksowi – poczytać książkę, sprawdzić bieżące informacje na smartfonie, zadzwonić do kogoś lub po prostu porozmawiać z kierowcą. A po zakończonej podróży możesz ocenić swojego kierowcę.

Korzystanie z iTaxi jest bardzo proste i wygodne – przejazd zamówisz za pomocą aplikacji, możesz to zrobić nawet z wyprzedzeniem. Opcjonalnie dokonasz tego także telefonicznie, z pewnością jednak o wiele łatwiejszym wyjściem jest aplikacja na Twoim smartfonie. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość usług sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z iTaxi w Warszawie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 14:47 04-11-2019,   67%
Ja korzystam z Ubera i Bolt
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:48 04-11-2019,   100%
itaxi za 3 zł a volfra za 2 zł
odpowiedz   •   oceń :  
~Karol, 09:02 05-11-2019,   -
Bajo -bongo i taksowkarz  pofrunie 2m nad ulicą i nad korkami na ulicach Milej podrózy Dw Centralny - Wileński czas przejazdu? 1 godz. Zapraszmy
odpowiedz   •   oceń :  
~rannypor, 09:31 05-11-2019,   -
Optitaxi
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1