2016-01-21T10:49:00+01:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmiertelnego wypadku w Tyszkach Nadborach [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Według wstępnych i niepotwierdzonych jeszcze okoliczności, to kierujący osobowym vw doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosła jedna osoba a pięć innych zostało rannych, fWedług wstępnych i niepotwierdzonych jeszcze okoliczności, to kierujący osobowym vw doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosła jedna osoba a pięć innych zostało rannych, f
REKLAMA

Według wstępnych i niepotwierdzonych jeszcze ustaleń, to kierujący osobowym vw doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosła jedna osoba a pięć innych zostało rannych. Dokładne okoliczności ustalają pod nadzorem prokuratora policjanci z Ostrołęki.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Tyszki Nadbory. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń kierujący vw na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem.

- W pojazdach łącznie było sześć osób. Niestety pasażerki vw pomimo akcji ratunkowej nie udało się uratować. Pozostałych pięć osób zostało zabranych do szpitali. Pokrzywdzeni trafili do szpitali w Ostrołęce, Łomży i Ostrowi Mazowieckiej. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w powyższej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci wydziału kryminalnego – poinformował nas podkom. Sylwester Marczak.

Po wypadku droga nr 677 relacji Ostrów Mazowiecka – Łomża była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu skutków zdarzenia udział brało łącznie pięć zastępów strażackich z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i Czerwina.

- Apelujemy do kierujących. Pamiętajmy, że nawet najlepsze opony zimowe, pojazd i w końcu kierowca przy nadmiernej prędkości nie poradzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Prędkość dostosowujmy zawsze do tego co napotkamy na drodze. Utrudnienia to nie tylko opady śniegu ale również gołoledź czy duże natężenie ruchu. Mniejsza prędkość to większe bezpieczeństwo – mówi podkom. Marczak.

REKLAMA
Kalendarz imprez
marzec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×