eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trwają prace przy Pionierów, Ciasna poczeka

REKLAMA
zdjecie 4917
zdjecie 4917
REKLAMA

Trwają prace związane z przebudową ulicy Pionierów w Ostrołęce, ale znajdująca się nieopodal ulica Ciasna będzie musiała poczekać na swoją kolej. - W tym roku niestety chyba nie uda nam się jej przebudować - przyznano podczas sesji rady miasta.

Ulice Ciasna i Pionierów znajdują się w pobliżu Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Ulica Ciasna jest drogą publiczną o nawierzchni z destruktu asfaltowego, ulica Pionierów to droga wewnętrzna o nawierzchni gruntowej. Po przebudowie obie drogi miały mieć nawierzchnię z kostki betonowej, odwodnienie i kanalizację deszczową. Dodatkowo przy ulicy Ciasnej znaleźć miały się dwie latarnie uliczne.

Prace przy ul. Pionierów trwają. Doszło nawet do odnalezienia niewybuchu - na miejscu interweniowali saperzy. A co z drugą ulicą? - Czy w tym roku zostanie zrobiona ulica Ciasna? - zapytała podczas sesji rady miasta radna Grażyna Sosnowska.

Na chwilę obecną realizowana jest inwestycja, która opisana jest jako ulica Ciasna i Pionierów. Ulica Ciasna nie jest na chwilę obecną realizowana i ze względu na braki środków w budżecie na chwilę obecną nie planujemy jej realizować. W tym roku niestety chyba nie uda nam się jej przebudować

- odpowiedział dyrektor Wydziału Inwestycji i Drogownictwa UM Marcin Rogalski.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×