zdjecie 7152
2017-02-20T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Trzech mieszkańców Ostrołęki wpadło z narkotykami

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
5
2
0

W ostatnim czasie do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. W zajmowanych przez nich mieszkaniach na terenie Ostrołęki znaleziono amfetaminę i heroinę.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy policji, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Ostrołęki młody mężczyzna może posiadać narkotyki. Przeszukanie wskazanego mieszkania potwierdziło, że podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne.

- Podczas przeszukania zabezpieczono zawiniątko foliowe z substancją, która po wstępnym zbadaniu okazała się być amfetaminą oraz zatrzymano 21 – letniego ostrołęczanina podejrzanego o jej posiadanie. W drugim przypadku „kryminalni” ustalili, że mieszkaniec Ostrołęki w wieku około 40 - lat także może być w posiadaniu środków odurzających. Wytypowany mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic osiedla Centrum, wraz z nim przebywało jeszcze dwóch mieszkańców naszego miasta. Dwóch z mężczyzn posiadało przy sobie substancje zwinięte w folię. Wstępne jej badanie wykazało, że jest to heroina. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do jednego z mężczyzn zabezpieczono kolejną substancję zawiniętą w folię aluminiową oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyku. Łącznie zabezpieczono blisko 120 porcji handlowych heroiny. Dwóch mężczyzn przy których ujawniono narkotyki zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. Natomiast sprawdzenie trzeciego z mężczyzn w policyjnej bazie danych wykazało, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. W związku z tym został on zatrzymany i doprowadzony do  zakładu karnego – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Mężczyźni odpowiedzą niebawem przed sądem za swoje postępowanie. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego ostrołęckiej komendy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
grudzień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  1  2  3  4  5  6
dk7  8  9  10  11  12  13
dk14  15  16  17  18  19  20
dk21  22  23  24  25  26  27
dk28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 7152