eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Tylko miliard w błoto". Popielarz o decyzji NIK w sprawie Ostrołęki

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Poseł Mariusz Popielarz zabrał głos w sprawie komunikatu NIK odnoszącego się do sprawy węglowej elektrowni Ostrołęka C i rozliczenia tej "inwestycji".

Działania zarządu spółki Elektrownia Ostrołęka związane z wycofaniem się z budowy bloku węglowego Ostrołęka C i rozliczeniem przerwanej inwestycji były nielegalne i niegospodarne – podała w poniedziałek Najwyższa Izba Kontroli publikując wyniki kontroli. Najwyższa Izba Kontroli skierowała sprawę do prokuratury.

- Budowa bloku węglowego: zaczynamy, przerywamy, rozbieramy – bo czemu by nie? To przecież tylko miliard złotych wywalonych w błoto - skomentował ironicznie poseł z Ostrołęki Mariusz Popielarz (KO).

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×