eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Ukradł rower i próbował uciec. Daleko jednak nie ujechał

REKLAMA
zdjecie 2527
zdjecie 2527
fot. eOstroleka.pl/KMP w Ostrołęcefot. eOstroleka.pl/KMP w Ostrołęce
REKLAMA

Podejrzane zachowanie mężczyzny kręcącego się po jednym z ostrołęckich osiedli zwróciło uwagę mieszkańców. Zawiadomiono policję, co okazało się trafną decyzję, bo chwilę później 27-latek ukradł rower i próbował uciec. Kradzionym jednośladem daleko jednak nie odjechał, bo trafił na policyjny patrol.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Policjanci z Ostrołęki otrzymali zgłoszenie o podejrzanym mężczyźnie kręcącym się po terenie jednego z osiedli. Według osoby zgłaszającej mógł on “zainteresować się” pozostawionym przed blokiem rowerem. Decyzja o powiadomieniu policji okazała się słuszna.

Funkcjonariusze z ostrołęckiej „patrolówki” kilkaset metrów od wskazanego miejsca zauważyli mężczyznę, jadącego rowerem, który na ich widok, szybko skręcił w osiedlową uliczkę. Jeden z funkcjonariuszy wybiegł z pojazdu i po kilkunastu metrach pościgu, zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Ostrołęki, w rozmowie z policjantami nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć skąd wziął rower.

- informuje oficer prasowy ostrołęckiej policji.

27-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Właścicielka wartość jednośladu oszacowała na kwotę 1000 złotych, nie kryła zadowolenia z odzyskanego mienia. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×