eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Uroczyste obchody Dnia Strażaka w Dąbrówce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

10 maja w Dąbrówce w gminie Lelis, odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Uroczystości były okazją do uhonorowania pracy strażaków oraz prezentacji nowego wyposażenia jednostki OSP Dąbrówka.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą w intencji strażaków w kościele pw. Świętej Anny w Dąbrówce. O godzinie 12:00 na placu przed remizą OSP odbył się apel podczas, którego podziękowano strażakom za ich ofiarną prace na rzecz lokalnej społeczności, wręczono również odznaczenioa dla zasłużonych druhów.

W trakcie uroczystości strażacy z ochotnicy otrzymali z rąk wójta gminy Lelis - Stefana Prusika nowy, lekki samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Ford Transit oraz dwa zestawy ubrań specjalnych, które przekazał Radosław Parzych - dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce.

Po zakończeniu oficjalnej części obchodów, uczestnicy spotkali się w remizie OSP w Dąbrówce.

 

 

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×