eOstroleka.pl
Ostrołęka,

VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 6230
zdjecie 6230
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce organizuje VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się na Hali Sportowo - Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce.

            Oferty edukacyjne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz wszystkich  osób zainteresowanych podwyższaniem lub  zmianą kwalifikacji zawodowych przedstawi ponad 40 szkół wyższych i policealnych m.in. z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku, Ciechanowa, Wrocławia, Dęblina. Do udziału w targach zaproszono instytucje świadczące pomoc informacyjną i doradczą przy podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych oraz  pracodawców.

W czasie targów przewidziane  są występy artystyczne młodzieży ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych, występy karateków, występ Akademickiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie oraz pokazy umiejętności praktycznych studentów zaproszonych uczelni. Uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę z okazji 15 rocznicy  wstąpienia Polski do NATO.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Targach w dniu 20 marca (czwartek), w godzinach 10.30 – 13.30. Hala im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×