2018-10-30T11:30:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Region,

W jaki sposób szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i zrealizować marzenia?

REKLAMA
REKLAMA

W obecnych czasach, w których dostęp do wszelkich dóbr jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, ciężko nie posiadać materialnych marzeń. W zależności od ich wielkości – małych przyjemności, takich jak drobny, ale sprawiający radość sprzęt RTV lub AGD – do większych – remontu, modernizacji mieszkania, czy zakupu wymarzonych mebli, na każde tego typu przedsięwzięcie są potrzebne pieniądze. Niestety, w dobie powszechnych kredytów hipotecznych, które dość obciążają domowy budżet i wielu innych stałych wydatków, może być ciężko szybko zrealizować swoje małe plany.

Wiele osób boryka się także z przejściowymi lub stałymi kłopotami – niestety według statystyk, ponad połowa Polaków posiada lub posiadało w swoim życiu problemy natury finansowej. Niezależnie od tego czy jest się zadłużonym u rodziny, czy też w banku lub innej instytucji finansowej, zapewne większość osób pragnie jak najszybciej rozwiązać swój ciążący zarówno na psychice, jak i na portfelu problem i jak najszybciej spłacić swoje zobowiązanie. Czasami przejściowe trudności ze spłatami w bankach, mogą spowodować negatywny wpis w BIKu (Biurze Informacji Kredytowej), co z kolei z pewnością może przyczynić się do odmowy kolejnej pożyczki już na etapie analizy wniosku. Taka sytuacja jest nie tylko frustrująca, ale często sprawia, że osoba, która ubiega się o pożyczkę czuje, że jest w sytuacji bez wyjścia.

A gdyby tak zrealizować swoje marzenie już dziś? Czy szybkie rozwiązanie swoich kłopotów finansowych jest w zasięgu ręki? Brzmi kusząco i jest jak najbardziej możliwe do realizacji. Jak to osiągnąć? Czytajcie dalej.

Zalety pożyczki przez internet

Czasami potrzebujesz szybkiej gotówki, czy to do naprawy zepsutego samochodu, zapłaty zaległego rachunku, czy opłacenia podróży. Niezależnie od sytuacji finansowej, istnieje na rynku dobre rozwiązanie tego typu rozterek. Pożyczkodawcy online zapewniają najszybszy i najlepszy na rynku pożyczek sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki. Aby wśród nawału ofert szybkich pożyczek – chwilówek, wybrać dobrą i sprawdzoną formę należy postawić na  renomowaną i cieszącą się poważaniem markę. Pożyczki od sprawdzonych internetowych pożyczkodawców są udzielane zwykle bardzo szybko, są bezpieczne i posiadają zdecydowanie bardziej korzystne warunki spłaty. Kwoty pożyczek zwykle wahają się między 1500 złotych do nawet 7000 złotych (tego typu kwoty są zazwyczaj dostępne wyłącznie dla stałych klientów). Aby pożyczać bezpiecznie, warto także obliczyć  szacunkowe opłaty, aby określić, czy można sobie pozwolić na pożyczkę. Otrzymanie szybkiej, bezpiecznej pożyczki przez Internet, która rozpatrywana jest  na podstawie oświadczenia, przez złożenie na stronie danych osobowych oraz informacji o sytuacji finansowej i posiadanych zobowiązaniach, to prosty krok do rozwiązanie swoich kłopotów lub zrealizowania planów. Po chwili od złożenia oświadczenia, przez ultraszybką analizę, pożyczkodawca przekaże potencjalnemu pożyczkobiorcy informacje o wydanej decyzji. Pożyczanie on-line jest niezwykle komfortowe i dyskretne.

W MoneyMan, jednej z firm finansowych na polskim rynku chwilówek, można pożyczyć pieniądze w wysokości nawet do 1500 złotych na okres do 2 miesięcy, całkowicie za darmo, bez żadnych opłat - pod warunkiem, że jest to nasza pierwsza pożyczka w MoneyMan i że wywiążemy się ze spłaty w ustalonych terminach. W przeciwnym razie będziemy zobowiązani do uiszczenia prowizji oraz odsetek w standardowej wysokości wynikającej z oferty (RRSO 519,93%) Kolejnym dobrym rozwiązaniem, jest pożyczka, która umożliwia spokojną spłatę kwoty w wysokości nawet do 4000 złotych ratalnie – nawet w 4 miesięcznych ratach. Pożyczka gotówkowa w MoneyMan ma jedno z bardziej  atrakcyjnych oprocentowań na rynku szybkich pożyczek. Aby pożyczać bezpiecznie warto trzymać się jednej zasady - zawierać umowy wyłącznie ze sprawdzonymi instytucjami finansowymi i skrupulatnie czytać umowy pożyczki. Jeżeli te zasady będą respektowane – szybka pożyczka nie sprawi żadnego kłopotu, a przyniesie wiele radości.

Szybkie pożyczki "na fali"

Polacy cenią sobie minimum formalności i szybkie efekty, które oferują im firmy pożyczkowe. W przeciwieństwie do żmudnych i długotrwałych procedur bankowych, firmy pożyczkowe nie wymagają dostarczania zaświadczeń od pracodawcy, wyciągów z konta, zaświadczeń o dochodach, PITów i wypisów z BIKu ( Biura Informacji Kredytowej). Nic więc dziwnego, że rynek firm pożyczkowych stale poszerza swoje grono zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie, w razie potrzeby, wracają do nich z kolejnym wnioskiem. Niestety na fali sukcesów takich instytucji, jak grzyby po deszczu, wyrastają także nieuczciwe firmy, które oferują chwilówki na wysoce nieatrakcyjnych warunkach, doliczają ukryte opłaty i prowizje i swoim działaniem mogą spowodować wpadnięcie w spiralę zadłużenia. Aby zapewnić sobie bezpieczne pożyczanie należy wybierać wyłącznie firmy wpisane do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny - aby czerpać z niego maksimum radości i nie martwić się dużymi wydatkami, już dzisiaj warto zapoznać się z ofertą MoneyMan i ze spokojną głową zaplanować listę świątecznych zakupów. Rozsądne pożyczanie to klucz do rozwiązania swoich kłopotów finansowych i spełnienia marzeń – tych dużych i małych.

 

Tekst reklamowy ID Finance Poland spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6A, II/A, 01-209 Warszawa, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000587232, NIP: 5272751237, REGON: 363055557, o kapitale zakładowym w wysokości 1.000.000,00 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 519,93 % przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 1800 zł; całkowita kwota do zapłaty 2420,97 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 620,97 zł (w tym: prowizja 585,79 zł, odsetki 35,19 zł), okres kredytowania 3 miesiące, 3 miesięczne równe raty w wysokości 806,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Darmowa pożyczka I” adresowana jest do nowych klientów i dotyczy wyłącznie pierwszej pożyczki w wysokości od 100 zł do 1500 zł udzielanej na okres od 1 do 2 miesięcy. Skorzystanie z promocyjnych warunków pożyczki (prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł) jest możliwe wyłącznie pod warunkiem jej terminowej spłaty. Niespłacenie pożyczki w terminie spowoduje obowiązek zwrotu pożyczki wraz z jej kosztami wskazanymi w Umowie pożyczki lub Umowie pożyczki ratalnej. Możliwość skorzystania z promocji jest ograniczona i trwa do dnia 31 października 2018 r. Więcej szczegółów w Regulaminie Promocji „Darmowa Pożyczka I”dostępnym na stronie www.moneyman.pl. 

Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 1
 2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30  1  2  3  4  5  6