eOstroleka.pl
Ostrołęka,

W MarcPolu sprzedają śnięte ryby! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6589
fot. czytelnik fot. czytelnik
REKLAMA
zdjecie 6589
Ostrołęka: Jeden z czytelników przysłał nam zdjęcie, które zrobił w sklepie MarcPol. Zdjęcie zostało wykonane w dniu otwarcia pierwszego marketu tej sieci w mieście, czyli 14 października.

W środę rano przed sklepem stała bardzo długa kolejka, nie chciałem w niej stać, więc sklep postanowiłem odwiedzić wieczorem - pisze w mailu do redakcji czytelnik. To co tam zobaczyłem, wręcz mnie zszokowało. W akwarium na stoisku rybnym pływało około 10 sztuk śniętych ryb! Jak można taki towar sprzedawać ludziom? Jak w ogóle można było doprowadzić do sytuacji, że te ryby zdechły i dlaczego nikt się tym nie zajął!? Czy w MarcPolu to norma? - pyta ostrołęczanin.

O wyjaśnienie całej sytuacji zwróciliśmy się do sieci MarcPol. Odpowiedź opublikujemy, kiedy tylko ją otrzymamy.

Poniżej publikujemy zdjęcie akwarium z rybami wykonane przez naszego fotoreportera tuż po otwarciu sklepu. Wtedy jeszcze ryby nie pływały brzuchami do góry.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić. Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Telefon: 790 685 572, mail:


J. Pych
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×