zdjecie 4498
zdjecie 4498
2020-06-03T12:29:27+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

W sobotę pierwszy seans w Kinie Jantar po długiej przerwie. Co zobaczymy?

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
1
7

Ostrołęckie Kino Jantar wznawia seanse po niemal trzymiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem. Zobaczcie, co w czerwcu będzie można zobaczyć. Prezentujemy aktualny repertuar Kina Jantar działającego przy Ostrołęckim Centrum Kultury.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Kino Jantar wznowi działalność od 6 czerwca (sobota).  Widzów obowiązywać będą szczególne zasady bezpieczeństwa takie jak m.in. obowiązek używania maseczek i ograniczenie widowni do 50 procent.

A co w najbliższych dniach będzie można obejrzeć w ostrołęckim kinie? Zobaczcie czerwcowy repertuar:

Film: SWINGERSI
Prod. Polska 2020, komedia, 120 min.
Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

zdjecie

Film: SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA
Prod. USA 2020, animacja/przygodowy, 120 min.
Reż. Jeff Fowler.
"Jeż Sonic" to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo (franczyza Sega), której akcja skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy (głównie złe) przygody Sonika z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela – człowieka – Toma Wachowskiego. Sonic i Tom łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika, który pragnie schwytać jeża i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

zdjecie

Film: NAPRZÓD

Prod. USA 2020, animacja, 120 min.
Akcja filmu dzieje się na przedmieściach magicznego świata, w którym nie ma ludzi, a mieszkańcami są elfy, trolle, syreny, centaury, gnomy, smoki czy jednorożce. Główni bohaterowie filmu to dwóch nastoletnich braci-elfów, którzy wyruszają na wyprawę, aby poszukać dawno zaginionej magii. Ta przygoda ma pomóc im spędzić jeden dzień z tatą, którego stracili, będąc małymi dziećmi.

zdjecie

Film: SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER

Prod. Polska 2020, thriller, 140 min.
Tomek , student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

zdjecie

Film: ZAWÓD: KOBIECIARZ

Prod.Francja 2019, komedia, 120 min.
Alex od dzieciństwa marzył, aby być szczęśliwym i bogatym, ale nie przemęczając się zanadto. I zrealizował swe marzenia, zostając facetem do towarzystwa. Jednak po 25 latach wygodnego życia z milionerką Denise, Alex zostaje porzucony i traci wszystko. Szukając dachu nad głową, musi odnowić kontakty z siostrą… i jak najszybciej uwieść jakąś inną bogatą kobietę…

zdjecie

Film: BRAHMS: THE BOY II
Prod. USA 2020, horror, 90 min.

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy…

zdjecie

Film: WIERZĘ W CIEBIE

Prod. USA 2020, dramat/muzyczny, 120 min.
Prawdziwa historia miłości wystawionej na próbę. Gdy wydaje się, że zdobywający popularność piosenkarz i jego ukochana mają świat u stóp, ich szczęście burzy diagnoza, która brzmi jak wyrok..

zdjecie

Film: DOKTOR DOLITTLE

Prod. USA 2020, familijny/fantasy/komedia 115 min.
Dr Dolittle wyrusza na mityczną wyspę, by z pomocą zwierząt,  zdobyć lekarstwo na chorobę królowej Anglii.

zdjecie

Film: DŻENTELMENI

Prod. USA/Wlk. Brytania 2019, kryminał/akcja, 130min.
Handlarz marihuany Mickey Pearson swoje w życiu przeszedł. Począwszy od drobnej dilerki na studiach przez wrogie przejęcia z maczetą w garści aż po kolacje z brytyjską socjetą, bohater konsekwentnie budował "zielarskie" imperium. Po latach nadszedł wreszcie czas, by zwolnić obroty i z ukochaną żoną u boku korzystać z nielegalnie zarobionej fortuny. Gdy Mickey wystawia dochodowe przedsiębiorstwo na sprzedaż, niczym pszczoły do miodu zlatują się potencjalni nabywcy. Biznesmen szybko przekonuje się jednak, że pożegnanie z półświatkiem nie będzie tak łatwe…

zdjecie

Film: CZWORO DZIECI I COŚ

Prod. Wlk.Brytania 2020, familijny/ fantasty, 100 min.
Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza "przyszywana" siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice.

zdjecie

Film: NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK

Prod. Australia/USA 2020, horror, 120 min.
Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości. Kiedy jej mąż popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

zdjecie

Film: TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ

Prod. USA 2019, dramat, 120 min.
Jest to przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona (Jordan) i jego walki o sprawiedliwość, która przejdzie do historii. Jako absolwent Harvardu, Bryan mógł przebierać w lukratywnych ofertach pracy. Zamiast tego udaje się do Alabamy, żeby reprezentować niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na rzetelnego obrońcę

zdjecie

Film: ZDRAJCA

Prod. Brazylia/Francja/Niemcy/Włochy 2019, biograficzny/dramat, 130 min.
W najdroższym ze swoich filmów mistrz Bellocchio bez wahania zdradza romantyczną, gangsterską narrację spod znaku "Ojca chrzestnego" na rzecz surowej rekonstrukcji brutalnych wydarzeń. W jej centrum znajduje się Tommaso Buscetta, boss, który złamał omertę, mafijną zmowę milczenia. Dzięki jego zeznaniom doszło do najgłośniejszego procesu …

zdjecie

Film: SŁOŃ BENJAMIN

Prod. Niemcy 2019, familijny, 90 min.
Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo. Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy.  Trzeba zatem zorganizować loterię z nagrodami! Tymczasem burmistrz …

zdjecie

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×