eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Waldemar Nol drugi na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Zabrzu

zdjecie 8621

Waldemar Nol (w środku) fot. musculardevelopment.pl
16 - 17 października w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Udział w zawodach wziął ostrołęcki radny oraz wielokrotny mistrz w tej dyscyplinie Waldemar Nol.

Puchar Polski zdobył Adam Adamski - zawodnik klubu PowerPit Gdańsk. Klub z Gdańska okazał się także najlepszy w kategorii drużynowej o Puchar Polski oraz Mistrzostwach.

Medal w Kulturystyce Klasycznej przypadł Markowi Doroszowi, który wygrał także w kulturystyce juniorów open na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów.

Zwycięzcą w kategorii Weterani ogłoszono Tomasza Błaziaka.

Nasz ostrołęcki radny i wielokrotny mistrz świata i Europy, Waldemar Nol,  zdobył srebrny medal w kategorii Weterani +60.  Jak widać, można być w formie nawet po 60 - ce.

Jak się dowiedzieliśmy Waldemar Nol już niedługo będzie kończył zawodową karierę kulturystyczną. Przed nim ostatnie w życiu mistrzostwa świata, które odbędą w grudniu w Turcji.