2016-02-03T11:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Walentynki z MZK: Wyznanie miłości w autobusie czy na przystanku? Czemu nie!

REKLAMA
zdjecie 142
Ciekawą propozycję dla zakochanych przygotował Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce, fot. eOstrołęka.plCiekawą propozycję dla zakochanych przygotował Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Ciekawą propozycję dla zakochanych przygotował Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce. Zrób walentynkową niespodziankę swojej sympatii na... przystanku lu w autobusie.

Zbliża się jeden z najbardziej romantycznych dni w roku – Walentynki. Wychodząc naprzeciw swoim klientom MZK Ostrołęka przygotował ciekawą propozycję dla wszystkich zakochanych. Na elektronicznych tablicach znajdujących się przy wiatach przystankowych lub na monitorach a kursujących po mieście autobusach ukazać się mogą wasze życzenia walentynkowe dla ukochanej osoby.

- Zamiast tradycyjnej kartki walentynkowej wysłanej pocztą proponujemy coś, co zaskoczy ukochaną osobę, na pewno ją wzruszy i uszczęśliwi. Darmowe życzenia walentynkowe na tablicach informacyjnych na przystankach oraz na monitorach LCD w autobusach. Zapraszamy wszystkich zakochanych pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania swojej miłości w autobusie – mówi Ryszard Chrostowski, prezes MZK Ostrołęka sp z o.o.

Życzenia wyświetlone zostaną w Święto Zakochanych, 14 lutego w 11 kursujących po ulicach Ostrołęki autobusach lub na tablicach elektronicznych tablicach informacyjnych znajdujących się nad wiatami przystankowymi na terenie całego miasta. Życzenia wyświetlane będą przez cały dzień.

Wystarczy do 10 lutego, przesłać na adres mailowy ibednarska@mzk.ostroleka.pl swoje wyznanie miłosne lub życzenia walentynkowe w formacie PDF lub JPG z dowolną, indywidualną grafiką (np. zdjęciem ukochanej osoby itp.). Można także przesłać krótką wersję życzeń (ok. 30 znaków/liter), które pojawią się na tablicach informacyjnych znajdujących się na przystankach.

Nie zwlekaj! Ilość życzeń ograniczona.

REKLAMA
Wyznanie miłości w autobusie czy na przystanku? Czemu nie! fot. eOstrołęka.plWyznanie miłości w autobusie czy na przystanku? Czemu nie! fot. eOstrołęka.pl
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2  3 dk4 dk5
dk6  7  8  9 dk10  11 dk12
dk13  14  15 dk16  17  18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×