2011-08-31T09:59:00+02:00 eOstroleka.pl
,

Warszawa: Znani muzycy zatrzymani za narkotyki (ZDJĘCIA)

REKLAMA
fot. policja.waw.plfot. policja.waw.pl
REKLAMA
Warszawa: Ponad kilogram narkotyków znaleźli policjanci ze Śródmieścia. Funkcjonariusza zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich wpadł w momencie porcjowania marihuany, drugi przyszedł do lokalu kilka minut później. Część narkotyków mundurowi znaleźli w samochodzie jednego z zatrzymanych. Policjanci ustalają, czy w lokalu dochodziło do handlu środkami odurzającymi.

Wczoraj, tuż po godz. 19, dzielnicowi śródmiejskiej komendy weszli do jednego z mieszkań w centrum stolicy. Wcześniej mieli informację, że może tam dochodzić do handlu narkotykami i przez dłuższą chwilę obserwowali lokal. W pomieszczeniu policjanci zastali Włodzimierza S., który porcjował marihuanę. Dzielnicowi znaleźli w mieszkaniu ponad 200 gramów narkotyku - część była poporcjowana i zapakowana w folię aluminiową - oraz ponad 860 gramów haszyszu.

Po kilku minutach do lokalu przyszedł Paweł N. Mężczyzna, podobnie jak właściciel lokalu został zatrzymany. Policjanci będą wyjaśniać jego rolę w przestępczym procederze. Obaj mężczyźni trafili do komendy przy ul. Wilczej. Policjanci nie poprzestali jednak tylko na przeszukaniu lokalu, do którego został użyty pies przeszkolony w wyszukiwaniu narkotyków. Dokładnie sprawdzony został również saab Włodzimmierza S., który był zaparkowany przy ul. 17-stycznia. Policyjny pies wyczuł w aucie narkotyki. Były to cztery zawiniątka z folii aluminiowej z marihuaną (ponad 20 gramów). Policja zabezpieczyła środki odurzające oraz 5 tys. zł na poczet przyszłej kary od właściciela lokalu.

W środę dochodzeniowcy przedstawią zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków Włodzimierzowi S. i sprawdzą, czy Paweł N. pomagał mu w tym procederze. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym


[źródło: policja.waw.pl]
REKLAMA
fot. policja.waw.plfot. policja.waw.pl
fot. policja.waw.plfot. policja.waw.pl
fot. policja.waw.plfot. policja.waw.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×