eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Weekend na drogach w regionie – policja miała co robić

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9637

Ostatni weekend był dla policjantów z Ostrołęki bardzo pracowity. Na naszym terenie doszło do czterech poważnie wyglądających wypadków, w których uszkodzonych łącznie zostało 12 aut a do szpitala trafiło pięć osób, w tym troje dzieci. Jeden ze sprawców był pijany i trafił do policyjnego aresztu.

Tylko w piątek i sobotę doszło na terenie powiatu ostrołęckiego do czterech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. W każdym z nich uczestniczyły po trzy pojazdy, sprawca jednego z nich był pijany. W wyniku wypadków poszkodowanych zostało łącznie pięć osób, w tym troje dzieci.

W miniony weekend policjanci udaremnili też jazdę 5 pijanym kierowcom. Nie zabrakło też kierowców ze zbyt „ciężką nogą”.

Niestety wielu z kierowców z powodu ładnej aury myślało, że mogą sobie pozwolić na więcej. Za przekroczenie prędkości zostali oni ukarani wysokimi mandatami karnymi. Trzech „szybkich” kierowców za jazdę w obszarze zabudowanym z prędkością ponad dwukrotnie większą niż ta dozwolona straciło swoje prawo jazdy.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostrołęcka policja apeluje zarówno do kierowców, jak i członków zakrapianych spotkań towarzyskich o odpowiedzialność, aby weekend kojarzył im się tylko z ładą pogodą.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×