Wejdo: Dwugodzinna akcja strażacka przy gaszeniu pożaru [ZDJĘCIA]
fot. OSP LipnikiDo pożaru doszło dziś na ranem w miejscowości Wejdo. Zgłoszenie wpłynęło do oficera dyżurnego ostrołęckiej straży około godziny 5:10. Na miejsce zadysponowano łącznie cztery zastępy strażackie.
- Po przybyciu na miejsce zastaliśmy płonący dach murowanego garażu. Z płonącego budynku wydostaliśmy na zewnątrz butlę z gazem propan-butan. Wewnątrz budynku znajdował się motocykl, który spłonął. Przyczyna pożaru nie została ustalona. Straty oszacowano na kwotę około 40 tysięcy złotych. Osób poszkodowanych nie było – relacjonuje mł. bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.
W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej: 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, 2 zastępy OSP Łyse i 1 zastęp OSP Lipniki.




Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Dożynki gminno-parafialne w Kadzidle [ZDJĘCIA]
Finansowe wsparcie dla gmin poszkodowanych w nawałnicach od Mazowsza [ZDJĘCIA]
Prokuratura bada przyczyny makabrycznego wypadku pod Ostrołęką [ZDJĘCIA]
Strażacy ochotnicy z Łączek mają nową remizę [ZDJĘCIA]
Ostrołęka: Ognisko bez nadzoru na osiedlu Centrum
Przytuły Stare: Od uderzenia pioruna spłonęła drewniana szopa
Pożar samochodu w miejscowości Budne
Mazowsze wspiera gminy poszkodowane w wyniku nawałnic
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
1 |



1
5
19