2019-06-16T23:59:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wesele Kurpiowskie 2019: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej z dwiema dedykacjami [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
1
3

Wesele Kurpiowskie 2019 przeszło już do historii. Na finał jednej z największych w regionie imprez folklorystycznych wystąpiła prawdziwa gwiazda - Małgorzata Ostrowska. Nie zabrakło znanych przebojów.

Wokół sceny w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle zgromadziło się setki osób spragnionych dobrej muzyki. Po koncercie mogli się czuć zadowoleni, bowiem Małgorzata Ostrowska jak zawsze była w doskonałej formie. Lata mijają, a ona wciąż dostarcza na koncertach mnóstwo energii...

Tegoroczny koncert gwiazdy wieczoru miał dwie dedykacje. Pierwsza - dla uczniów gimnazjum. "Wasza szkoła zawsze będzie" - mówił ze sceny wójt gminy Dariusz Łukaszewski. Po chwili dodał także drugą dedykację - dla nauczycieli, którzy nie bali się strajkować.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Anna - Kurpiowska Panna, 07:53 17-06-2019,   95%
Dzień dobry!

Cyt. "Tegoroczny koncert gwiazdy wieczoru miał dwie dedykacje. Pierwsza - dla uczniów gimnazjum. "Wasza szkoła zawsze będzie" - mówił ze sceny wójt gminy Dariusz Łukaszewski. Po chwili dodał także drugą dedykację - dla nauczycieli, którzy nie bali się strajkować".

Trzeba mieć gnój w głowie lub ulec udarowi mózgu z powodu panującego upału, aby podczas finału wielkiej imprezy folklorystycznej o zasięgu międzynarodowym, chrzanić coś o strajku nauczycieli... Wstyd, żenada, brak wyczucia i przyzwoitości...

Pozdrawiam...

odpowiedz   •   oceń :  
~Vosc, 07:53 17-06-2019,   93%
Szczerze to trochę kołtuneria wmieszać politykę na festyny, gdzie ludzie przeważnie idą, by oderwać głowę od tego mułu . Nie jestem z Kadzidła, ale słysząc to wczoraj poczułem się zniesmaczony.
odpowiedz   •   oceń :  
~Wdzięczni nauczyciele, 11:20 17-06-2019,   80%

Cyt. z wójta  Łukaszewskiego, kwiecień br:
"Drodzy dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy szkół, drodzy uczniowie, rodzice, z całego serca dziękuję za dni strajkowe. (...) Dziękuję, kochani. Tym, którzy nie bali się ani razu, tym, którzy wypłakali swoje lęki, tym, którzy nie odstąpili, tym, którzy dyskretnie przekazali otuchę i wyrazy uznania. Każdy z nas został przez ten strajk odmieniony, i jest to odmiana, przyznajmy, fascynująca.
Wiwat strajkujące Kadzidło, Dylewo, Chudek, Wach. Wiwat nauczyciele, rozsiani od Szczecina, po Rzeszów, od Wrocławia, po Suwałki".

My, nauczyciele, serdecznie dziękujemy Panu wójtowi za słowa otuchy, pocieszenia i solidarność z nami. Dziękujemy również serdecznie, z uniżonymi głowami, że Pan wójt, tak miłym naszym sercom, łechcącym naszą próżność akcentem, zakończył Wesele Kurpiowskie.

Widzimy, że bez strajku Pan wójt żyć nie może, że strajk potrzebny jest Panu wójtowi do życia jak rybie woda, roślinie wilgoć, człowiekowi powietrze. Strajku nigdy dosyć!

Korzystając z okazji deklarujemy co następuje: nigdy, przenigdy, nie będziemy bali się strajkować, pola zamordystycznemu rządowi PiSowskiemu nie ustąpimy, trudnościom wszelakim nie poddamy się, kłodom rzucanym pod nogi przez wstrętne PiSiory nie damy się, zwątpieniu nie ulegniemy, honoru, godności ani czci nauczyciela polskiego haniebną rejteradą przed PiSowska tłuszczą nie splamimy się...
Nasz znój, trud, pot, krew, łzy, poświęcenie, nie pójdą na marne. Odtąd, aby zrobić Panu wójtowi przyjemność, aby permanentnie był "odmieniany fascynująco", będziemy strajkować przez cały rok szkolny we wszystkie dni nieparzyste.

Pozdrawiam - z plenipotencji Koleżanek i Kolegów nauczycieli - Anna - Kurpiowska Panna...


odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31  1  2  3  4  5  6