eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wieczór w Arce poświęcony św. Janowi Pawłowi II [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 4023
Kolejny z cyklu wieczorów w Arce poświęcony został w całości św. Janowi Pawłowi II. Część artystyczną przygotowali m.in. uczniowie Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.

W ramach cyklicznego spotkania z poezją organizowanego pod nazwą „Wieczór w Arce” w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie poświęcone św. Janowi Pawłowi II. W części artystycznej przygotowanej przez uczniów Gimnazjum nr 1 odbył się koncert poetycko-muzyczny. Mieliśmy także okazję wysłuchać fragmentów „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła II w interpretacji Karola Samsela oraz wierszy ostrołęczan poświęconych papieżowi Polakowi.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×