eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wiosną ruszą prace remontowe na kilku ważnych ulicach w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 886
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Jeszcze w przed sezonem letnim rozpoczną się gruntowne prace remontowe na kilku kluczowych ulicach w Ostrołęce. Miasto ogłosiło przetargi na wykonanie nowej nawierzchni na ulicach Dzieci Polskich, Sikorskiego, Kleeberga, Ostrowskiej, Słowackiego i Jana Pawła II.

Przetargi ogłoszone przez ostrołęcki ratusz obejmują m.in. sfrezowanie starej nawierzchni, usunięcie ubytków w jezdni oraz położenie nowej nawierzchni bitumicznej. Prace będą odbywały się na kluczowych dla kilku osiedli ulicach. Nową nawierzchnie otrzymają ulica Dzieci Polskich, odcinek ulicy Ostrowskiej od Zarośli w kierunku ulicy Słowackiego, ulica Słowackiego do przejazdu kolejowego, fragment ulicy Jana Pawła II pomiędzy małą obwodnicą do hotelu, ulica Sikorskiego i Kleeberga na osiedlu Centrum.

- Taki zakres prac podyktowany jest koniecznością wykonania pozimowej naprawy tych właśnie ulic. Po okresie zimowym są one na tyle zniszczone, że nie ma możliwości doraźnej naprawy i konieczne okazało się położenie nowej nawierzchni. W miarę posiadanych w budżecie środków i po zbadaniu stanu dróg rozważymy także remonty na ulicach Berlinga, Pileckiego i Warszawskiej – powiedział nam Paweł Stańczyk, wiceprezydent Ostrołęki.

Po rozstrzygnięciach przetargowych prace remontowe powinny ruszyć z końcem wiosny.


REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×