2016-06-14T10:11:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wojciech Dobkowski o swojej wizji aquaparku: „Zmiany będą zauważalne” [WYWIAD WIDEO]

REKLAMA
Wojciech Dobkowski, dyrektor Parku Wodnego Aquarium, fot. eOstrołęka.pl

Od 1 czerwca za sterami Parku Wodnego Aquarium stanął Wojciech Dobkowski. Z nowym dyrektorem rozmawialiśmy o jego wizji aquaparku, zmianach, udogodnieniach i innowacjach, które w najbliższym czasie planuje wprowadzić.

Wojciech Dobkowski wygrał ogłoszony przez prezydenta Ostrołęki konkurs na stanowisko dyrektora Parku Wodnego Aquarium. Posadę objął z dniem 1 czerwca. W rozmowie z redaktorem naszego portalu, nowy dyrektor opowiedział o swoich planach związanych z powierzoną mu funkcją, zmianach jakie w najbliższym czasie planuje wprowadzić oraz udogodnieniach i innowacjach, mających wpłynąć na jakość świadczonych usług oraz obniżyć koszty funkcjonowania aquaparku.

- Chciałbym, żeby aquapark, obok funkcji rekreacyjnej, pełnił także rolę sportową, edukacyjną i profilaktyczną. Planujemy rozszerzenie oferty o zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla osób korzystających z wypoczynku nad wodą. Chciałbym, żeby nasi ratownicy prowadzili z uczniami ostrołęckich szkół i przedszkoli zajęcia z ratownictwa wodnego. Będziemy promowali i wspierali rozwój w naszym mieście wszystkich sportów wodnych– powiedział nam dyrektor Dobkowski.

Nowy dyrektor w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi zdradził także kilka szczegółów dotyczących oferty aquaparku oraz ujawnił plany związane z obniżeniem kosztów funkcjonowania obiektu.

- Uruchamiamy saunę, z której każdy będzie mógł skorzystać w ramach zakupionego biletu wstępu na basen. Początkowo będą to dwa dni w tygodniu. Po skalkulowaniu generowanych przez saunę zysków zdecydujemy o dalszym poszerzeniu tej oferty. W celu obniżenia kosztów funkcjonowania obiektu chciałbym na dachu budynku zamontować ogniwa solarne, które wpłynęłyby na wysokość ponoszonych przez aquapark opłat za podgrzanie wody – dodaje Dobkowski.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu wideo z nowym dyrektorem Parku Wodnego Aquarium, Wojciechem Dobkowskim.

Materiał filmowy 1 :
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2  3  4 5
 6  7  8  9  10  11  12
 13  14  15  16 17  18  19
 20  21  22  23  24  25  26
 27  28  29  30  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń