2016-06-14T10:11:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wojciech Dobkowski o swojej wizji aquaparku: „Zmiany będą zauważalne” [WYWIAD WIDEO]

REKLAMA
Wojciech Dobkowski, dyrektor Parku Wodnego Aquarium, fot. eOstrołęka.plWojciech Dobkowski, dyrektor Parku Wodnego Aquarium, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Od 1 czerwca za sterami Parku Wodnego Aquarium stanął Wojciech Dobkowski. Z nowym dyrektorem rozmawialiśmy o jego wizji aquaparku, zmianach, udogodnieniach i innowacjach, które w najbliższym czasie planuje wprowadzić.

Wojciech Dobkowski wygrał ogłoszony przez prezydenta Ostrołęki konkurs na stanowisko dyrektora Parku Wodnego Aquarium. Posadę objął z dniem 1 czerwca. W rozmowie z redaktorem naszego portalu, nowy dyrektor opowiedział o swoich planach związanych z powierzoną mu funkcją, zmianach jakie w najbliższym czasie planuje wprowadzić oraz udogodnieniach i innowacjach, mających wpłynąć na jakość świadczonych usług oraz obniżyć koszty funkcjonowania aquaparku.

- Chciałbym, żeby aquapark, obok funkcji rekreacyjnej, pełnił także rolę sportową, edukacyjną i profilaktyczną. Planujemy rozszerzenie oferty o zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla osób korzystających z wypoczynku nad wodą. Chciałbym, żeby nasi ratownicy prowadzili z uczniami ostrołęckich szkół i przedszkoli zajęcia z ratownictwa wodnego. Będziemy promowali i wspierali rozwój w naszym mieście wszystkich sportów wodnych– powiedział nam dyrektor Dobkowski.

Nowy dyrektor w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi zdradził także kilka szczegółów dotyczących oferty aquaparku oraz ujawnił plany związane z obniżeniem kosztów funkcjonowania obiektu.

- Uruchamiamy saunę, z której każdy będzie mógł skorzystać w ramach zakupionego biletu wstępu na basen. Początkowo będą to dwa dni w tygodniu. Po skalkulowaniu generowanych przez saunę zysków zdecydujemy o dalszym poszerzeniu tej oferty. W celu obniżenia kosztów funkcjonowania obiektu chciałbym na dachu budynku zamontować ogniwa solarne, które wpłynęłyby na wysokość ponoszonych przez aquapark opłat za podgrzanie wody – dodaje Dobkowski.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu wideo z nowym dyrektorem Parku Wodnego Aquarium, Wojciechem Dobkowskim.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
listopad 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 31  1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×