eOstroleka.pl
Region, TYLKO U NAS

List gończy za Wojciechem Bednarskim. Podejrzany o seksualne wykorzystanie małoletniego

REKLAMA
zdjecie 2109
WOJCIECH MARIAN BEDNARSKIWOJCIECH MARIAN BEDNARSKI
REKLAMA

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym karanego w przeszłości za przestępstwa pedofilskie Wojciecha Mariana Bednarskiego. Obecnie jest podejrzany o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej lat 15. Na mocy postanowienia prokuratora, ujawniamy dane i wizerunek poszukiwanego.

Przestępstwo seksualne na obozie dla dzieci

W 2022 roku podczas obozu dla dzieci na terenie powiatu wyszkowskiego miało dojść do dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej 15. roku życia. Poderzany o to jest Wojciech Marian Bednarski, który na obozie przebywał w charakterze kierowcy.

Czynu z czerwca 2022 r. Bednarski miał dopuścić się w redycywie - był już bowiem karany za przestępstwa na tle seksualnym na szkodę małoletnich przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza w Warszawie oraz Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.

List gończy. UJAWNIAMY dane i wizerunek

We wrześniu 2023 r. na stronie internetowej ostrołęckiej Prokuratury Okręgowej pojawił się list gończy za Wojciechem Marianem Bednarskim. Prokurator Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce na wniosek dziennikarza eOstroleka.pl wydał prawomocne postanowienie o zezwoleniu na ujawnienie danych i publikację wizerunku podejrzanego.

Kiedy jeszcze w ubiegłym roku pytaliśmy prokuraturę o to, czy w śledztwie pojawiły się informacje o tym, gdzie może przebywać mężczyzna, ostatnio zamieszkały w Warszawie, odpowiedziano nam: - Z informacji posiadanych przez Prokuraturę Okręgową w Ostrołęce wynika, że może przebywać na terenie Indii.

Poszukiwany listem gończym to:

  • WOJCIECH MARIAN BEDNARSKI, syn Mariana i Anny z domu Proniewicz. Urodzony 12 stycznia 1959 roku w Warszawie. Mężczyzna, obywatelstwo polskie, ostatnio zamieszkały w Warszawie.

Kwalifikacja prawna czynu: art. 200 § 1 k.k. w zw. z art. 64 § 1 k.k. Poszukiwany /-a/ w sprawie: 3004-1.Ds.40.2023 Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

zdjecie

Osoby, które mają wiedzę o miejscu pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z organami ścigania - policją bądź prokuraturą.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×