2018-08-17T16:24:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wójt gminy Rzekuń włącza się do wyborczej gry? Ten raport nie pozostawia wątpliwości

REKLAMA
3
7
123

Wójt gminy Rzekuń Stanisław Godzina podsumowuje aktualny stan finansów, infrastruktury i działań samorządowych w gminie. Jak podkreśla, wiele rzeczy jest na duży plus, choć radni gminni twierdzą zupełnie inaczej. Wójt Godzina publikuje specjalny raport, w którym informuje o sukcesach.

- Kondycja finansów gminy jest dobra. Pozwala zapewnić wkład własny do pozyskiwanych środków ze źródeł zewnętrznych. Dzięki temu mogliśmy postawić na jej równomierny i zrównoważony rozwój we wszystkich aspektach działalności. Budujemy drogi gminne. Mając świadomość, że drogi powiatowe stanowią kręgosłup komunikacyjny naszej gminy, partycypowaliśmy ogromną kwotą tj. ok. 14 mln zł w przebudowę dróg powiatowych - wyjaśnia Stanisław Godzina.

Wójt gminy Rzekuń zachwala także pozostałe aspekty funkcjonowania gminy.

- Sieć wodociągowa została znacznie rozbudowana i zmodernizowana. Wybudowanie Stacji Uzdatniania Wody w Drwęczy i remont SUW w Rzekuniu zapewnia bezpieczeństwo zaopatrzenia w wodę dla mieszkańców. Sieć kanalizacyjną budujemy w zasadzie od podstaw. Nawet ta istniejąca wymagała przebudowy. Zmodernizowaliśmy i znacznie rozbudowaliśmy oświetlenie uliczne. Inwestujemy w bazę sportową poprzez budowę boisk przy szkołach i świetlicach. Nie zapominamy o pracy sportowej z dziećmi i młodzieżą. W tym zakresie wspieramy działalność klubów sportowych i szkół. W trosce o kondycję zdrowotną mieszkańców stawiamy siłownie napowietrzne i place zabaw. Ich dostępność stała się powszechna. Poprzez remonty podnieśliśmy estetykę i standard wyposażenia istniejących świetlic wiejskich. Zbudowaliśmy też nowe - podkreśla.

Jak zaznacza wójt Godzina, gmina Rzekuń jest też przyjazna rodzinom z dziećmi.

- W celu poprawy warunków życia rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie gminy wprowadziliśmy Kartę Dużej Rodziny. Natomiast dla wzmocnienia aktywności społecznej i poprawy jakości życia osób starszych trzeba podjąć inicjatywę wprowadzenia Karty Seniora. Rozbudowaliśmy budynek Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu. Nauczaniem przedszkolnym objęliśmy od 2011r. wszystkie dzieci od 3 roku życia. Wprowadziliśmy język angielski do nauczania przedszkolnego oraz dodatkową godzinę matematyki w gimnazjach, by umożliwić dzieciom i młodzieży lepszy start. Widzimy też potrzebę zorganizowania żłobka. Podnieśliśmy standard dowozu uczniów do szkół poprzez zakup autokarów o wyższym standardzie - mówi.

Godzina stwierdza też, że gmina stawia na tradycję i pamięć o bohaterach.

- Wymieniliśmy przestarzałe samochody OSP. Doposażyliśmy druhów strażaków w niezbędny sprzęt techniczny i odzież ochronną. Znacznie wzrosła aktywność naszych mieszkańców poprzez reaktywację Kół Gospodyń Wiejskich oraz działalność skupioną wokół świetlic wiejskich i sołectw.  Wspieramy ich cenne inicjatywy.Nie zapominamy też o obowiązku oddawania hołdu bohaterom walczącym o niepodległość naszej Ojczyzny. Współorganizujemy coroczne obchody „W hołdzie Marynarzom i Ułanom poległym na Ziemi Rzekuńskiej w 1920 r”. Pamiętamy o bohaterze kpt. Aleksandrze Bednarczyku „Adamie”. Wspieramy Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów oraz inne przedsięwzięcia sportowe i społeczne - kończy.

Czy taki raport to element gry wyborczej? Z perspektywy bacznego obserwatora tak to wygląda, lecz w nadchodzących wyborach o fotel wójta gminy Rzekuń ma ochotę powalczyć kilka wysoko notowanych osób, w tym radny Bartosz Podolak. Wybory Samorządowe 2018 w tej gminie zapowiadają się więc ciekawie. Tylko komu uwierzą mieszkańcy?

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Mieszkaniec, 17:11 17-08-2018,   73%
Tak, ja też nie mam żadnych wątpliwości że gmina nie chce już dłużej oglądać tego człowieka.  Choćby tu nie wiem co wypisywał i nie wiadomo jakie rzeczy na finał mieszkańcy mają dość. To jego ostatnia  kadencja. Tyle w temacie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkaniec, 17:13 17-08-2018,   70%
W Zabrodziu będzie mógł się wykazywać.
odpowiedz   •   oceń :  
~Rzekuniak, 17:14 17-08-2018,   78%
Czy Pan Wójt w swym raporcie ujął ile gmina straciła ziem? Ile dokłałożyła do miejskich inwestycji? Ilu ludzi wyrzucił z pracy? Ile razy RIO stwierdziło że łamie prawo? Pewnie nie. Jest więc niewiarygodny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Bolek, 17:15 17-08-2018,   75%
Proszę żeby wójt opublikował listę wszystkich ludzi których skrzywdził! I koniecznie podał przyczyny tych krzywd!
odpowiedz   •   oceń :  
~Stefan, 17:16 17-08-2018,   75%
Nie porę tego Pana nigdy  więcej.  Dwa razy byłem za nim A gdy poszedłem do niego potraktował mnie " z buta ". Zagłosuje na każdego innego.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Sołtys, 17:18 17-08-2018,   75%
Temu wójtowi Rzekuń mówi po stokroć NIE!!! Starczy już bałaganu. Jak nie potrafi dogadać się z Radą Gminy niech zrezygnuje.
odpowiedz   •   oceń :  
~Sylwia, 17:19 17-08-2018,   75%
To on naprawdę jeszcze liczy na poparcie? Za co? Za te ziemię stracone? Nie ma on za grosz honoru.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Z Ław, 17:20 17-08-2018,   70%
Ławy za Panem Podolakiem! Prócz Olecha.  Dziękujemy Radzie Gminy za świetlicę.  Pozdr...
odpowiedz   •   oceń :  
~Rzekuniak, 17:20 17-08-2018,   72%
Dlaczego w raporcie nie przedstawił ile wpłynęło z Elektrowni kasy?,a było tego prawie pięćdziesiąt milionów.Poprzednik przygotował wszystkie stosowne pozwolenia i kasa płynęła.Teraz ten stracił te tereny i miasto będzie korzystało.Tego zapewne w raporcie nie uwzględnił
odpowiedz   •   oceń :  
~Tobolice, 17:23 17-08-2018,   72%
W niedzielę przybędą  przyjaciele wójta którzy pomogli gminie utracić dochodowe tereny.Ten jeszcze ich powita ,wychwali,a może jeszcze odznaczy za wspaniałą współpracę.To koniec tego wójta.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ekspert, 17:26 17-08-2018,   72%
Panie Wójcie!!!
Proszę  zostawić tę gminę w spokoju . Wydał Pan 60 mln z Elektrowni i w tej kadencji nie było czym dzielić.  Łatwiej wydać niż pozyskać.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Z Dzbenina, 17:28 17-08-2018,   75%
Jestem za mieszkańcem naszej gminy.  Nigdy więcej człowieka spoza  jej granic bo je będzie przeżywał w kierunku Ostrołęki.
odpowiedz   •   oceń :  
~Laskowice, 17:30 17-08-2018,   75%
W historii naszej Gminy nie było takiego wójta,to Fakt.Zaden nie utracił za swoich rządów terenów.A były już próby,ale wtedy wójt ,sekretarz stali mocno po stronie Gminy,bo byli to nasi mieszkańcy.Ten tu nie mieszka więc i determinacji nie było.Koledze nie przeszkadzał w działaniu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja, 17:31 17-08-2018,   75%
Dość tego człowieka w naszej gminie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Emil, 17:32 17-08-2018,   67%
Ja temu Panu w nic nie wierzę. Kłamie nawet w sądzie pod przysięgą.  Wysługuje się ludźmi i traktuje ich jak narzędzia.  Nie zagłosuje na niego absolutnie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Wyborca, 17:34 17-08-2018,   72%
Oddam głos na Pana Bartka Podolaka.  Dwie kadencje wystarczy.  Dwukadencyjność to bardzo mądra rzecz.  Wystarczy by sobie ziemi zakupić i swojej rodzinie za grosze.
odpowiedz   •   oceń :  
~Strażak, 17:34 17-08-2018,   75%
Kto to słyszał by jakiś obcy tak się rozpychał.To tak jakby na premiera rządu zatrudnić Słowaka.Paranoja, myślę z ludzie już wiedzą że ylko mieszkaniec gminy będzie pilnował interesów mieszkańców,nie Ratusza
odpowiedz   •   oceń :  
~Pytania, 17:35 17-08-2018,   72%
Mnie interesuje ile unijnej kasy przeszło koło nosa. Ile podniesione zostały podatki.  Bo drogi i kanalizację robią wszędzie choć nie dostali w prezencie od Elektrowni tyle pieniędzy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gracz, 17:37 17-08-2018,   72%
Ten Pan to się może ewentualnie włączyć do gry w kręgle. Zobaczymy ilu z "wdzięczności  za poszanowanie " bo trafi.....
odpowiedz   •   oceń :  
~Petent, 17:38 17-08-2018,   75%
Ludzie już nie nabiorą się na te jego sztuczny uśmiech.Teraz to nawet za rękę przez drogę by człowieka przeprowadził,wcześniej bez kija nie podchodź.
odpowiedz   •   oceń :  
~Pola, 17:38 17-08-2018,   75%
W tegorocznym rozdaniu się ten kandydat nie liczy.  Q ostatnim ledwie prześlizgnął się a jeszcze tyle bałaganu nie narobił.  Szans brak.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:39 17-08-2018,   84%
A gdzie zdjęcie z popierającym prezydentem Ostrołęki? Niewygodne?
odpowiedz   •   oceń :  
~Urzędniczka, 17:40 17-08-2018,   86%
Kto poznał bliżej tego człowieka to wie że nigdy nie powinien piastować tego stanowiska.Tu potrzebny człowiek bez kompleksów,otwarty na ludzi taki jak Bartek Podolak.
odpowiedz   •   oceń :  
~Fakt, 17:41 17-08-2018,   86%
Proszę do Ratusza się udać po jakąś rekompensatę.  W Rzekuniu nie ma czego szukać. Rzekuń ma swojego kandydata.
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkaniec 2, 17:44 17-08-2018,   86%
Szanowny wójcie!  Napisał pan raport a w nim to co wg pana uznania jest korzystne  dla pana. Tak, były inwestycje i to jest dobre ale jakość wielu pozostawia  wiele do życzenia.  W tym raporcie przypisuje pan zasługi tylko sobie pisząc jednocześnie negatywnie o tym co pan zastał. A za czyje pieniądze publiczne  pan te inwestycje wykonywał?? Pozyskał pan tę kasę???   Niestety NIE. Miał pan szczęście, wszedł pan na gotowy wielki budżet, którym pan szafował jak chciał, nie zawsze zgodnie z wolą mieszkańców.   Przez 8 lat pana kadencji  -   ile kasy pozyskał pan?? No ile???    Na ten internet głównie i to dzięki  super dobremu pracownikowi - P.Majewskiemu,  poza tym  bardzo mało w ciągu tych 8 lat. Bardzo mało. Zawsze byliśmy i jesteśmy na końcu w powiecie pod względem pozyskiwanych środków zewnętrznych. Albo brak pomysłu i wniosku, albo żle napisany, albo za póżno wysłany -  Taka prawda. Dlaczego o tym nie jest napisane????    Jak zawsze brak informacji pełnej i prawdziwej z pana strony.   Trzeba się przyjrzeć dobrze temu raportowi. Poza tym  Mieszkańcy pamiętają jaką strategię pan stosował w stosunku do ludzi, do bliżnich w ciągu pana pracy, jak pan traktował wielu dobrych pracowników,  że musieli odejść z pracy,  -  opinia o panu, jak pan czyta i słyszy, bardzo negatywna.  Moja też.  Przeprosił pan kogoś???!!!  A powinien pan wielokrotnie!!!!. Najlepiej jak pan odejdzie stąd dobrowolnie i jeszcze przed wyborami.  Trochę honoru chociaż na koniec.
odpowiedz   •   oceń :  
~Z gminy, 17:45 17-08-2018,   86%
Wstyd żeby po tym co naodwijał jeszcze liczyć że ciemny lud zapomniał i wyłączył wszystko.  W tym człowieku jest zakorzeniona nienawiść do ludzi.  A bycie człowiekiem jest najważniejsze.  Firmy robią co trzeba, jak się ma kasę.  Ale trzeba mieć jeszcze osobistą klasę by przyciągać do siebie ludzi.  A Tu tylko poniewieranie.  Dlatego tylu odeszło.
odpowiedz   •   oceń :  
~Sławek, 17:45 17-08-2018,   86%
Te swoje raporty o zabierz do Zabrodzia,tylko musisz zapłacić za papier bo to mienie naszej gminy .Naszej!Ludzie są myślący i na ten lep już nie złapią się.Koncz waść ,wstydu sobie oszczędź!
odpowiedz   •   oceń :  
~ZOG, 17:49 17-08-2018,   84%
A w raporcie nie widzę ilu współpracowników odeszło,ilu zwolnił zile spraw sądowych z pracownikami.Te też raport,prawda? Ostatnio dyrektor ZOG podziękował za służbę, miał już dość okładania.
odpowiedz   •   oceń :  
~Cóż..., 17:53 17-08-2018,   84%
A tak liczyłem na resztki honoru, na przyzwoitość...zero samokrytyki.
Dla mnie to może ten Pan drugą Biblię napisać i nie uzyska mojej aprobaty. Za to co wyprawia z ludźmi i za to jaki jest.
odpowiedz   •   oceń :  
~Bos, 17:58 17-08-2018,   84%
Trzeba było pochwalić się w raporcie jak pan walczył i - jak w czerwcu  br.  podało RIO -  napisał pan 26 skarg na radę gminy (teraz już więcej, bo nadal są pisane) i  WSZYSTKIE BEZZASADNE.   Żenada i brak kompetencji. Jeszcze pan śmie mówić, że rada panu przeszkadza??!!!!  To pan działal na szkodę gminy, która jest chlebodawcą dla pana.  WSTYD!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Onufry, 17:58 17-08-2018,   84%
Czas by wójtem był Rzekuniak,to największa miejscowość gminna.Taki będzie dbał o dobro mieszkańców.A ten import odstawimy za Narew.Utraty  terenów nie można zapomnieć.Po takim zdarzeniu sam wójt powinien postąpić honorowo i podać się do dymisji,a nie pchać się na kolejną kadencję. No chyba że jest po słowie z Ratuszem ...........
odpowiedz   •   oceń :  
~Ela, 17:59 17-08-2018,   84%
Dlaczego stare zdjęcie z pierwszej kadencji zostało zamieszczone? Bo patriotycznie? Z niego taki patriota jak z krowy astronautka!
Za chwilę w tle zobaczymy Jana Pawła II a nad głową miłościwego wójta  zabłyśnie aureola! Będzie miał się wszystkiego ale nic nie pomoże. Bóg z góry widzi wszystko, to zwłaszcza co pod maską skrywane i niedostrzegalne przez niższy pion inteligencji. Pozdrawiam świadomych i rozgarniętuch wyborców.
odpowiedz   •   oceń :  
~Zielone osiedle, 18:00 17-08-2018,   84%
 Ławy są i bedą za Bartkiem a sołtys niech nie ośmiesza wsi i zrezygnuje z kandydowania dla dobra naszej wsi i dla siebie samego bo nawet jak wejdzie do rady to nikt z nim sie nie dogada bo spalił za sobą wszystkie mosty. Darku nie idż tą droga daj sobie na luz zajmij się tym co lubisz chodż po polach lasach i zbieraj wykrywaczem złom
odpowiedz   •   oceń :  
~Zniesmaczony, 18:02 17-08-2018,   84%
To chyba kpina jakąś ? On naprawdę kandyduje? Cyrk. Nie wierzę że on jeszcze wierzy w swój sukces wyborczy. Nie ma komu to uświadomić? Bożenka nie słyszy co mówią ludzie w Rzekuniu o nim i o niej? Na pewno docierają te powszechne wulgaryzmy.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkaniec, 18:04 17-08-2018,   75%
W raporcie brak informacji o zagrożeniu tajemniczą substancja . Czyżby laboratorium nie mogło określić składu chemicznego?,czy może było to badane w laboratorium w którym pracuje rodzina?
odpowiedz   •   oceń :  
~Klient, 18:05 17-08-2018,   84%
Jestem za Panem Podolakiem jak zdecydowana większość mieszkańców tej gminy.  Za układy z miastem nie oddam głosu na sprzedawce. Zwłaszcza że nie znam ceny towaru.
odpowiedz   •   oceń :  
~Olo, 18:07 17-08-2018,   91%
Panie wójcie niech pan się nie boi, jeszcze Bożenka za panem stoi.Hi hi
odpowiedz   •   oceń :  
~Iga z Korczak, 18:10 17-08-2018,   84%
Gruba już wsadziła zad do podstawówki. Tak wójt swoich utyka. O tym też w raporcie nie ma.  Jego zaznań z procesu z Panią Beatą też brak  i propozycji ugody.  To wybiórczo zebrane rzeczy wygodne dla wójta.  Brak informacji o pieniądzach wydanych na wszystkich prawników w procesach które toczył z ludźmi i z bankiem.  Komu chce myśleć oczy?
odpowiedz   •   oceń :  
~Dość, 18:13 17-08-2018,   84%
Dlaczego pan żle traktował super dobrego pracownika i człowieka z Laskowca??  Co ta Pani zrobiła złego wójtowi???  Teraz jest sprawa w sądzie o przywrócenie do pracy.. Pan zastanowił się jaką krzywdę pan wyrządził w tej Rodzinie?!!!  Spływa to po panu ..... ?!!!  A ile razy było  podobnie?!!!    Ile razy przegrał pan w sądzie z powodu skrzywdzonego człowieka??  Jak pan mógł!!?  Dalej pan chce się wyżywać?  O, nie!  DOŚĆ!.
odpowiedz   •   oceń :  
~Znajomy, 18:16 17-08-2018,   80%
Lis jak chce zakraść się do kurnika też się kamufluje.Ale mieszkańcy to nie kury na kamuflaż nie dadzą się więcej nabrać.Zegnaj Stachu,to Twój koniec panowania.A mogłeś odejść w spokoju.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gospodarz, 18:19 17-08-2018,   75%
Nieaktualne zdjęcie.  Wójt zmienił image na bardziej frywolny. Taki kogut z nastroszonym grzebieniem. Kurki jeszcze dwie ma.  Dziobią jak każe bo pisać pazurem nie potrafią.  Stroszą piórka na parady i stawiają się gdy trzeba robić tłum. A  kogut pieje coraz głośniej żeby nie skończyć jak przysłowiowy indor w niedzielę wyborczą.  Kurnik przeżywa ciężkie chwile.  Grzędy opustoszały.  Gdakanie coraz słabsze.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Żegnaj nam, 18:22 17-08-2018,   75%
Orszak się już gotowi do odprowadzenia wójta za Narew.  Most podreperowany to szybko pójdzie.  Potem trzeba będzie wysadzić w powietrze żeby nigdy nie wrócił.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan, 18:24 17-08-2018,   75%
To akt desperacji,widzi co się dzieje,poparcia brak to jakieś raporty wymyśla.W poprzedniej kadencji tego nie przedstawiał, był pewny siebie.Teraz jeszcze próbuje odwrócić karty,ale to już Łabędzi śpiew Stasiu. Lepiej pogodzić się z faktem że zostało Ci 64 dni i do Zabrodzia
odpowiedz   •   oceń :  
~Cel, 18:25 17-08-2018,   100%
Nie popieram tego człowieka.  To co czytam w artykule mija się z prawdą. Ten człowiek mówi co innego , pisze co innego i robi jeszcze co innego.  Ciężko znaleźć wspólny mianownik.  Stawiam na Bartka Podolaka ponieważ mieszka wśród nas.
odpowiedz   •   oceń :  
~Drwal, 18:29 17-08-2018,   100%
Czy Pan Godzina śmiało przegląda się w lustrze? I to lustro nie pęka? Ma świadomość ile zła w tej kadencji uczynił? Wartościowi ludzie nie chcieli przy nim stać w wyborach. Odeszli.  Sam został to się za pisanie wziął.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ted, 18:33 17-08-2018,   75%
I wybiła ostatnia godzina, Godziny.Mieszkancy źle zapamiętają tego gospodarza,utracone ziemie ,ciągle konflikty z pracownikami,z Radą,zRIO.Ale już kończy się to.Nigdy więcej takiego człowieka na takim urzędzie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Myślący, 18:38 17-08-2018,   75%
Wójtowie z innych gmin pukali się w głowę nie mogąc się nadziwić że mieszkańcy wybrali wójta z poza swojej Gminy.To ewenement na skalę chyba kraju!Teraz wszyscy widzą błąd ,czas naprawić to choć czasu już nie cofnie.A można było uniknąć wielu konfliktów,nie wspomnę o utraconych terenach
odpowiedz   •   oceń :  
~Najlepsze wyjście, 18:40 17-08-2018,   75%
Koniec dyktatury  obecnego wójta. Nie umie być   Człowiekiem.  Dość fałszu, obłudy i krzywd.  Musi odejść.
Uważam, że gdyby było i 10 kandydatów teraz w wyborach - to na nas  najważniejszy jest jeden - BARTOSZ PODOLAK i tak powinniśmy myśleć i głosować.   Nie czas na inne eksperymenty. Za wcześniejszą naiwność  w wyborach  ponieśliśmy karę.  Czas się skończył.   WŁączmy myślenie!.  Pozdrawiam zacnych Mieszkańców naszej gminy Rzekuń.
odpowiedz   •   oceń :  
~Koleś, 18:43 17-08-2018,   75%
Dobrze że znalazł się młody ,energiczny, mieszkaniec naszej Gminy, który odbuduje zaufanie do urzędu ,do wójta.Bartek powodzenia , choć ciężko będzie,ale wierzę że dasz radę.Piwodzenia !
odpowiedz   •   oceń :  
~Pracownik, 18:52 17-08-2018,   80%
A może wójt podał by przyczyny odejścia ludzi których sam zatrudniał ,Pan sekretarz,pani dyrektor biblioteki,dyrektor ZOG?To ludzie których sam zatrudniał , promował i co? Źli?,czy nie chcieli ślepo wykonywać poleceń?A co z dyrektorami szkół?,też źli,co z konkursem na Dyrektora szkoły w Dzbeninie?,czy nie dlatego odszedł dyrektor ZOG bo nie chciał przyłożyć ręki do farsy?Tego w raporcie nie można znaleźć,dlaczego?
odpowiedz   •   oceń :  
~Pepe, 18:56 17-08-2018,   75%
Jest takie przysłowie, nosił wilk razy kilka poniosą i wilka.Pasuje jak ulał do naszego włodarza.Za most z Nim!
odpowiedz   •   oceń :  
~Zawiedzeni, 19:02 17-08-2018,   0%
Mam pytanie czy pan Bartek zrobi nam ul Poligonową to będzie miał nasze poparcie
odpowiedz   •   oceń :  
~Myślący, 19:08 17-08-2018,   75%
Wójt chce światu obwieścić że żyjemy w 21 wieku i że jest postęp w każdej dziedzinie życia na świecie .Że mamy coraz więcej dróg , domów, kanalizacji.A to jest jego zasługa a nie postępu jaki się dokonuje w całym kraju.Mam trochę już lat i pamiętam jak się zmienia gmina i kraj na przestrzeni trzydziestu lat.Samochodow nie było , dziś po dwa albo trzy na podwórku.Telefon był jeden u Sołtysa, dziś każdy dorosły i każde niemal dziecko posiada tel .komurkowy .I można  by tak  jeszcze  długo wyliczać,to też zasługa naszego włodarza?Istny cyrk.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kolo, 19:15 17-08-2018,   75%
Jest takie powiedzenie , tonący brzytwy się chwyta.Stasiu gdybyś nawet na kolanach obszedł cała gminę to i tak nic Ci nie pomoże.Jest taka piosenka ,to już jest koniec... resztę sobie dospiewaj.
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkanie, 19:29 17-08-2018,   80%
I przedstawił te wypociny które przygotowywał sztab pracowników w godzinach pracy.Komu to i czemu ma służyć?Ile czasu i ilu pracowników to przygotowywało.Jaki jest koszt tego raportu ,czy nie zostały zaniedbane sprawy mieszkańców które ewentualnie mogły by być szybciej i sprawniej załatwione?Tego w tym raporcie nie znajdziemy.To element kampanii wyborczej wójta  za którą zapłacą mieszkańcy,nie wójt.
odpowiedz   •   oceń :  
~Stan, 19:35 17-08-2018,   75%
A co mają wspólnego z raportem o stanie Gminy wójta zdjęcia z Prezydentem? Toć to istna kampania wyborcza za pieniądze podatnika! Obłuda i fałsz włodarzu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkaniec, 19:44 17-08-2018,   75%
Dlaczego wójcie w raporcie nie jest napisane, że  utraciliśmy  prawie 500 ha ziemi??  Dlaczego pan nie opisał swojego udziału w tej sprawie??   To przejdzie do HISTORII naszej gminy.  Dla pana nieistotne???  A dla nas bardzo istotne!!!  Pamiętamy jak pan nie pozwalał przewodniczącemu rady rozmawiać z prezydentem, jak pan wyznaczał kto może rozmawiać, jak pan  zmuszony przez radnych z klubu do spotkania z prezydentem miasta, ustalał osobiście termin i godzinę tego spotkania, a potem nie wyrażał pan zgody na spotkanie z większością radnych,  ustalał pan sam    .....  i osobiście pan informował o terminie  i godzinie spotkania.  Panią Jaskólską pan wziął  do pomocy.   Dużo by pisać. Człowieku, jak mogłeś ...!!!      Totalne lekceważenie naszych Mieszkańców!!     To było udawanie, że NIBY pracujesz.....    To były ziemie nasze, naszych przodków.    Okropność!!    Na pytania radnych  na sesji  w sprawie ziem - tylko gęba czerwieniała a odpowiedż była - nie wiem, nie wiedziałem.   To było chore!! nasz panie wybrany.    Proszę dopisać do raportu o aneksji naszych ziem i swojego udziału w tej sprawie.     Brak słów!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Z Rzekunia, 19:59 17-08-2018,   75%
Głosuję na Pana Podolaka.

Jest bardziej wiarygodny.  

Głosowałem na Godzinę ale się zawiodłem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ktos, 20:17 17-08-2018,   60%
Pan Majewski to nie pisał projektu tylko nadzorował a za nim sztap ludzi z urzędu włącznie z soltysami
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:18 17-08-2018,   75%
Jeżeli ten człowiek jeszcze myśli że ma jakiekolwiek poparcie to zobaczymy po wyborach.

Tak sobie myślę, że po tym co się działo w gminie to w jego przypadku wstyd startować
odpowiedz   •   oceń :  
~Golec, 20:34 17-08-2018,   75%
Rozumiem że wójt zastał:
"pole, pole,  łysa pole " i se zrobił plan.
Po malutku bez pośpiechu wszystko " zrobił sam"
Powycinał wszystkie krzaki,  potem przywiózł żwir
Kto w te bajdaluki wierzy to jest niezły świr!

odpowiedz   •   oceń :  
~Flap, 20:40 17-08-2018,   75%
Wójt się wstydzi obecnego wyglądu? Stąd stare zdjęcie sprzed  tylu lat? Chce dorównać Panu Podolakowi? Starość nie radość, śmierć nie wesele.  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść zanim inni zrzucą. Na Wawelu raczej i tak nie pochowają, za mało miejsca.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ukryte info...?, 21:59 17-08-2018,   60%
Już na początku tego raportu wójt "gryzie" radnych, chodzi o radnych z klubu i przewodniczącego.Napisane jest, że -  wiele rzeczy jest na duży plus choć radni gminni twierdzą zupełnie inaczej.  - Otóż wójcie - od 2016 - 2018 r. napisał pan prawie trzydzieści skarg na tych radnych do RIO w Warszawie i co się okazało??  Wszystkie bezzasadne, to wójta pouczało RIO wskazując stosowne przepisy,  do których się nie stosuje, zaś  przewodniczącemu i tym radnym RIO przyznało rację.
Dlaczego o tym wójt nie mówi???  Wstyd się przyznać, wiadomo. Ale dlaczego wójt wprowadza w błąd mieszkańców mówiąc, że to przewodniczący i radni z klubu - po nazwiskach pan wymienia -  nie mają racji, łamią prawo, utrudniają  ???!!
To wstrętne oszukaństwo jest  WÓjt wprowadza w błąd i tym chce skłócić ludzi.  Myślał zapewne, że nikt się nie dowie, nie doczyta, że to ciemnogród jest.  Niestety, to błąd. Są  tacy co śledzą na bieżąco i mają właściwą wiedzę, którą przekazują mieszkańcom. Każdy  zainteresowany może poczytać na stronie RIO w internecie.  Ci radni, głównie pan B.Podolak i radny P. Suchta  mają z pewnością większą wiedzę od wójta w sprawach finansów publicznych i podejmowaniu właściwych uchwał.
Denerwują wójta mądrzy ludzie, tak?? Tymi pokornymi, zastraszonymi łatwiej sterować.  Gdzie wójt ma honor!!??
odpowiedz   •   oceń :  
~Kolega z klasy, 22:45 17-08-2018,   100%
To był słaby trójkowy uczeń szkoły podstawowej. Najlepsi szli wtedy do liceum ogólnokształcącego, trochę słabsi do techników a słabi do liceów zawodowych.  I takie liceum skończył ten Pan. Potem studia zaoczne.
Stąd kompleksy.  Stąd eliminacja mądrych, inteligentnych ludzi z dyrektorów a otaczanie się prostym ludem.  Tylko wśród takich może czuć się kimś.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ławy, 08:24 18-08-2018,   34%
Proszę nie pisać w imieniu całych Ław- bardzo dużo ludzi będzie głosowało na p. Godzinę.
Konentujący lubią pisać w imieniu tłumu, a wiem , że w innych miejscowościach też popierają obecnego wójta.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:29 18-08-2018,   67%
Już z samego wyglądu widać kim jest ten człowiek. Kogoś mi przypomina za tą mównicą.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Do Ławy, 08:33 18-08-2018,   67%
Napisano przecież że prócz Ciebie! Ty jesteś ślepy i głu.pi skoro nie widzisz co ten człowiek wyprawia.  Ja też z Ław i nie znam nikogo kto tego wójta poprze.  
odpowiedz   •   oceń :  
~widać, 12:13 18-08-2018,   50%
Widoać że kampania na dobre rozpoczeta.
Widać też że przeciwnicy wójta to jak totalna opozycja. Zrobią wszystko polecą do moskwy czy bruksely byle stołek osiągnąć.
Bardzo też boli że wójt zrobił zestawienie i pokazał jak wygladała a jak wygląda gmina.
Panowie totalni. Ludzie to widzą. Widzą też poziom waszych komentarzy. Tragicznie niski i mściwość ogromna. Czy to jest droga do sukcesu> Zapewne taka sama jak i PO
Wojt jak wójt pewnie jak większość z nas ideałem nie jest ale na pewno jest lepszy opd tych co tu błotem go obrzucają

Weżmy takiego radnego ze Dzbenina. Mściwość brak umiejętności do  współpracy. Przerost ambicji. Blokuje inwestycje dla własnych mieszkanców. Zdjął środki z kanalizacji i inne.
Bardzo dobrze Panie wójcie że przedstawił Pan stan gminy
zwłaszcza budzet jest tu istotny. Proszę sie z nim zapoznać na stronie gminy. Przejrzyście i bez wątpliwości ze umie Pan dobrze zarzadząć finansami publicznymi
a tych inwestycji też się nazbierało dobrze że zostały pokazane


odpowiedz   •   oceń :  
~bład, 12:15 18-08-2018,   0%
Bład w myśleniu redaktora.
Wojt w grze był jest i w zasadzie tylko on się liczy.

Zobaczcie jaka będzie porażka tych co tu skomlą i pomstują na wójta
odpowiedz   •   oceń :  
~oooo, 12:31 18-08-2018,   0%
Piszący to>Pytacie się wojta czy może patrzeć w lustro?

a kto z was moze patrzeć jeśli ma w sobie tyle agresji ?
Jak można być tak agresywnym i zarzucać komuś złe cechy.

odpowiedz   •   oceń :  
~fakt, 12:34 18-08-2018,   0%
Fakt że  zachowujecie się pretendenci do władzy ja totalna opozycja

Podzielam tyle agresji. Jesteście porażką
Piszecie sobie sami te komentarze. Bo ludzie wcale tak nie myśła
Mają dużo szacunku do ójta za to że zmienił tak znaczaco oblicze gminy

odpowiedz   •   oceń :  
~poprawka, 12:35 18-08-2018,   0%
Fakt że  zachowujecie się pretendenci do władzy ja totalna opozycja

Podzielam tyle agresji. Jesteście porażką
Piszecie sobie sami te komentarze. Bo ludzie wcale tak nie myślą
Mają dużo szacunku do Wójta za to że zmienił tak znacząco oblicze gminy
odpowiedz   •   oceń :  
~szok, 12:41 18-08-2018,   0%
Dno dna. Absurd!
Taki jest poziom tych co tu piszą.
Najpierw szkodnicy szkodzą a później mówią ze wójt niedobry.
odpowiedz   •   oceń :  
~Rzekuniak, 12:45 18-08-2018,   50%
I ten człowiek jeszcze ma czelność ubiegania się o fotel wójta naszej gminy, chyba za te krzywdy,  które wyrządził naszym mieszkańcom.  Szkoda, że w raporcie nie podał o ile chciał podnieść cenę śmieci,  dobrze, że radni nie pozwalają na te jego pomysły.  Nigdy więcej wójta z innej gminy.  Pozdrawiam mieszkańców gminy Rzekuń.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Olo, 13:03 18-08-2018,   50%
Stasiek odejdź od komputera, przejdź się ,dotlen bo pewnie masz kaca po wczorajszym dniu. Źle ostatnio wyglądasz ,zadbaj o zdrowie bo stołka już nie obronisz.Ludzie mają juz Ciebie  dość.Nie zapomną aneksji ziemi i tych konfliktów wznieconych przez Ciebie.Za dobrą współpracę może miasto jakiś  stołek przygotuje,tu już dziękujemy.Tylko Rzekuniak na wójta ,obcym wstęp wzbroniony!
odpowiedz   •   oceń :  
~ber, 13:05 18-08-2018,   100%
podobno jak przedstawiciel PSL by został wójtem co jest mało prawdopodobne

miasto zlikwiduje komunikację MZK
odpowiedz   •   oceń :  
~Ekspert, 13:07 18-08-2018,   50%
Pewnie dziś myślisz jak tu powitać agresorów naszych ziem na jutrzejszej uroczystości.A zapowiada się że będą wszyscy najważniejsi,no chyba że mają honor i nie przybędą.To twój koniec wojtowania!
odpowiedz   •   oceń :  
~Z Ratusza, 13:11 18-08-2018,   50%
A ja słyszałem że jak zostanie obecny to dalsza  grabież ziemi Rzekunskiej już przygotowana.W ramach dobrej współpracy wójta z Ratuszem.
odpowiedz   •   oceń :  
~tez, 13:11 18-08-2018,   50%
Też myślę że wójt jest bezkonkurencyjny
szkoda tylko że kontrkandydaci nie potrafią obejść się bez pomówień i oczerniania
Pamiętajcie że to ludzie zdecydują a nie wasze obrzydliwe komentarze.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:39 18-08-2018,   50%
@~tez Masz pretensje do ludzi, że mają już dość obecnej władzy? Ty zachowujesz się agresywnie i pomawiasz ludzi. Myślisz że tego nie widać? Tak samo jak pewien mały wzrostem człowiek nie widzi że to juz koniec kadencji.
odpowiedz   •   oceń :  
~w u, 13:15 18-08-2018,   50%
W urzędzie z mężem byliśmy kilka dni temu.  
Jakież było zaskoczenie że wójt zapytał na korytarzu o co chodzi następnie zaprosił do gabinetu i wszsytko nam wyjaśnił.
Co wy tu opisujecie. Tak sie  nie robi kampani wyborczej.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:41 18-08-2018,   50%
@~w u No teraz to nawet życzenia mieszkańcom składa. A co było przez 3 i pół roku? No ludzie wszyscy wiemy jaki to dobrodziej
odpowiedz   •   oceń :  
~Misio, 16:17 18-08-2018,   100%
@~w u Proszę państwa oto miś, miś jest bardzo grzeczny dziś .... A dalej proszę samemu sobie dopowiedzieć słowami Jana Brzechwy.
odpowiedz   •   oceń :  
~propozycja, 13:19 18-08-2018,   50%
Jest bardzo dobry wójt.
Rada mu przeszkadza. Co wynika z tego że pierwsza kadencja była bardzo udana.

WYMIENIĆ RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Obiektywny, 13:31 18-08-2018,   50%
Jak taki dobry to dlaczego poodchodzili od niego,Sekretarz,Dyrektor ZOG, Detektor biblioteki,nie wspomnę o utracie większości w radzie.To taki lis witalis ,na pierwszym rzut oka dobroci ,a jak bliżej poznasz to masz go dość.
odpowiedz   •   oceń :  
~do wyżej, 13:36 18-08-2018,   0%
Widzę że masz problemy z rozumieniem dzisiejszego świata.
Ludzie przychodza i odchodzą jedni zmieniają swoje życie inni idą na emerytury
inni jeszcze się nudzą albo dochodzą do wniosoku że chcą robić w życiu coś innego.

Nie jest to trudne do zrozumienia.
No chyba że tobie ktoś załatwił jakąś posadkę i trzymasz sie jej kurczowo pazurami.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do propozycja, 13:37 18-08-2018,   50%
Czy ty człowieku nie widzisz że jak nie pogonimy go to nie będzie i radnych?,miasto tylko czeka na sprzyjające okoliczności by wyciągnąć rękę po resztę ziem Rzekunskich.No chyba że Ty jesteś z miasta i celowo chwalisz by siać zamęt próbując utrzymać namiestnika Ratusza na urzędzie.Do Zabrodzia ,to jedyny kierunek!
odpowiedz   •   oceń :  
~Do widać, 13:40 18-08-2018,   50%
Panie Wójcie, widzę,  że piszący tu komentarze mają rację.  Pan nie nadaje się na to stanowisko,  jako Wójt powinien Pan pisać komentarze bez błędów z zachowaniem interpunkcji.  Mam nadzieje, że rozumie Pan o czym piszę.   Proszę również,  o przygotowanie się na jutrzejszą uroczystość,  żeby jako historyk nie czytać z kartki jak to miało miejsce w ubiegłych latach, myślę że przez 8lat można było nauczyć się na pamięć.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do do wyżej, 13:42 18-08-2018,   50%
Zareczam że żadna z wymienionych tu osób nie odeszła z własnej woli.Dla przykładu podam że pan Sekretarz wolał byc osobą bezrobotna , niż być poniżanym przez włodarza.Pozostala dwójka też długo szukałam pracy,a ten ostatni to jeszcze je może dojść do równowagi.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do obrońców, 14:00 18-08-2018,   67%
W zawiadomieniu na najbliższą sesję Rady Gminy w porządku obrad znajdują się dwie  skargi na działalność wojta gminy złożone przez jego podwładnych.Czy jest jeszcze taki drugi wójt w powiecie gdzie podwładni szukają pomocy nie godząc się na poniżanie? Możecie to sprawdzić przeglądając zawiadomienie o najbliższej sesji.
odpowiedz   •   oceń :  
~Teodorowo, 14:30 18-08-2018,   67%
Widziałam ten raport. Porażka
odpowiedz   •   oceń :  
~Do w u, 14:30 18-08-2018,   67%
Pisze Pani że została ładnie przez wójta potraktowana w gminie to znaczy że właśnie rozpoczęła się kampania wyborcza i wójt przywdział odpowiednią maskę na ten czas.  Urzędnicy się śmieją z tego bo wychodzi na korytarz i zagaduje ludzi czego w ciągu kadencji nikt nie doświadczył. Ciężko się dostać do gabinetu.
W obliczu tylu negatywnych komentarzy jest oczywistym że ten kandydat nie będzie w ogóle się w grze liczył. Ludzie już poznali go od każdej strony.  Jeśli wójt ma przeciw sobie własnych pracowników prócz tej sekretarz to bardzo źle rokuje i o nim świadczy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Monika, 14:34 18-08-2018,   67%
To pracownicy w godzinach pracy przygotowują takie prezentacje? Jak się nie mylę, to raport zgodnie z ustawą ma dotyczyć stanu poprzedniego roku kalendarzowego. A to jakiś przekręt czy reklama za publiczne pieniądze?
odpowiedz   •   oceń :  
~Kościuszki ulica, 14:40 18-08-2018,   67%
Przedstawienie raportu o stanie gminy do obowiązek wójta, ale wybranego już w tych wyborach samorządowych. Pierwszy raport będzie dotyczył 2018 r. Jakieś przekłamania pan stosuje panie wójcie!  Pan sobie poczyta czego raport będzie dotyczył a nie znalazł pan furtkę do wyborców żeby się pochwalić przedwcześnie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Bezprawnie, 14:58 18-08-2018,   67%
Zgodnie z Ustawą składanie raportu przez wójta obowiązuje od przyszłego roku.  Do 21 maja wójtowi składają raporty by do 30 czerwca rada gminy rozpatrzyła i na ich podstawie udzieliła bądź nie udzieliła absolutorium. A nasz Wójt wyszedł jak zawsze przed szereg.  Nie było takiej potrzeby, przewodniczący najwyraźniej zna przepisy . Każdy wójt wykonuje inwestycje, na tym polega jego praca. To nic nadzwyczajnego. Nasz wójt wykonuje tylko te, które mu odpowiadają. Nie respektuje ustaleń budżetowych rady gminy która wprowadza zadania zgodnie z tym, co mieszkańcy zgłaszają.  W konsekwencji wiele inwestycji do dziś nie zostało zrealizowanych. Tych w raporcie nie znajdziemy.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja, 15:05 18-08-2018,   67%
Nie ma przyzwolenia na dalsze krzywdzenie naszych mieszkańców.  na nadużywanie władzy i stanowiska. To chore!!
Co do rozwoju naszej gminy -  brak kompetencji, umiejętności współpracy i szacunku dla ludzi.
Dość fałszu i obłudy!!!   Odejdż gościu!!!!  
Każdy kto popiera zło lub na nie nie reaguje jest obłudnikiem  i działa na szkodę innych a także przyczynia się do szerzenia zła.  Ma również grzech zaniedbania.      
odpowiedz   •   oceń :  
~dos, 15:51 18-08-2018,   50%
Zapewne te wszysytkie oszczerstwa to zwyczajne poniżej przyzwoitości wymysły tatusia i syna. Jeden ma być ponoć wójtem drugi sekretarzem.
Już dziś macie obsadzone stanowiska i listę ludzi do zwolnienia.
Jeśli mielibyście  jakies dowody na te oskarżenia to już dawno byście donieśli gdzie trzeba. Taki jednen z Burawego ma w tym wprawę nie tylko on

Zresztą z tego co słychać już donosiliście
i co ? nic? bo to zwyczajne pomówienia

Takiego języka agresji nikt wam nie wybaczy!
Też nie jednokrotnie byłem w swoich sprawach u wójta i pełna kultura i profesjonalizm

odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:19 18-08-2018,   50%
@~dos Nie wiem czy zauważyłes że to Ty pomawiasz i jesteś bardzo agresywny.

A gdybyś znał choć trochę prawa to byś wiedział że ojciec i syn nie mogą w jednej gminie piastowac funkcji kierowniczych.

Celowo starasz się wprowadzać w błąd. Wstyd
odpowiedz   •   oceń :  
~ted, 15:56 18-08-2018,   0%
Panie wójcie gratuluję
Pięknie przejrzyście
Musi klubek boleć

Tak trzymać
Psy szczekają a raczej kundle w tym wypadku karawana jedzie dalej
odpowiedz   •   oceń :  
~pytanie, 16:00 18-08-2018,   50%
Skąd w was ludki tyle pogardy
i wy chcecie uchodzić za zbawicieli? Chcecie być lepszymi od wójta??? Z niezmierzonymi pokładami agresji i pogardy?
odpowiedz   •   oceń :  
~zyga, 16:17 18-08-2018,   -
Zgadza sie żadnego programu tylko agresja. Widać ze to ci sami co na górze atakują PIS. Ten sam pokrój PO i PSL
odpowiedz   •   oceń :  
~Uuuuuu, 16:22 18-08-2018,   50%
Boi się Pan krytyki Panie Wójcie czy kontrkandydata?? Ma pan się czego obawiać, tego jestem pewny. I nie chciałbym posiadać żadnej pańskiej cech charakteru.
odpowiedz   •   oceń :  
~Bezprawnie, 16:39 18-08-2018,   50%
Zgodnie z Ustawą składanie raportu przez wójta obowiązuje od przyszłego roku.  Do 21 maja wójtowi składają raporty by do 30 czerwca rada gminy rozpatrzyła i na ich podstawie udzieliła bądź nie udzieliła absolutorium. A nasz Wójt wyszedł jak zawsze przed szereg.  Nie było takiej potrzeby, przewodniczący najwyraźniej zna przepisy . Każdy wójt wykonuje inwestycje, na tym polega jego praca. To nic nadzwyczajnego. Nasz wójt wykonuje tylko te, które mu odpowiadają. Nie respektuje ustaleń budżetowych rady gminy która wprowadza zadania zgodnie z tym, co mieszkańcy zgłaszają.  W konsekwencji wiele inwestycji do dziś nie zostało zrealizowanych. Tych w raporcie nie znajdziemy.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Bol, 16:50 18-08-2018,   50%
Boli oj bóli
Tyle inwestycji. Taki rozwój gminy
Wszystko pokazanie
Boli klub bóli.
odpowiedz   •   oceń :  
~ok, 17:01 18-08-2018,   34%
Ważne jest również to że nasz wójt ma swiadomość dba o wartości patriotyczne.
Dba o rozwój naszej młodzieży. To on spowodował że Rzekunianka zaczęła prowadzić zajęcia dla dzieci. I że maluchy objęto opieką przedszkolną, a przedszkole mamy chyba jedno z najpiękniejszych w okolicy. Co do dyr to nie wiem ale Pani w Przedszkolu z tego co słyszę dostała przedłuzenie. Bo jest dobra. Zmiany są konieczne. Przykład SP w Rzekuniu. Polepszenie widać jak na dłoni. Poprzednik jednak nie miał predyspozycji do dyrektorowania. Wszystko się rozłaziło. Wiadomo sporo niezadowolonych. Bo trzeba pracować a był taki luz i samowola. Czytając te kom. odnosi sie wrażenie że to dyrektyorzy są najważniejsi a tu chodzi o dzieci i o ich przyszłość. Nikt się dyr. nie urodził i nie musi nim być. Słyszałem też że w LAskowcu bardzo sie poprawiło  po zmianie dyr. Znajomy przeniósł dziecko z miasta do Laskowca.
Proponuje zająć sie merytoryką wyhamować agresję. Wyrzucić nienawiść bo to nic nie daje i nie jest skuteczne. Jenak porównanie do śmiesznej totalnej opozycji jest jak najbardziej trafne.

odpowiedz   •   oceń :  
~Rodzic z Nowej, 20:54 18-08-2018,   50%
@~ok O matko, to ja chyba w innej gminie mieszkam!!! Niewiarygodnie jak to się wszystko pozmieniało na korzyść. Tylko dlaczego ja tego nie widzę i nie słyszę? A jak słyszę, to tylko negatywne opinie o owych nowych dyrektorach. Przedszkole nam pan wójt uruchomił, poszukam się ze śmiechu
odpowiedz   •   oceń :  
~Do dos, 17:02 18-08-2018,   50%
Jest Pan Wójcie rozpoznawalny przez ortografię,  niedouczoną. W każdym komentarzu w którym się Pan podszywa pod różne osoby  popełnia typowe dla siebie błędy.  Proszę powtórzyć rozłączną pisownię "nie" z nieodmiennymi częściami mowy. To Pana zdradza.  Niejednokrotnie piszemy łącznie.

Z komentarza wnioskuję że sam Pan siebie w gabinecie odwiedza.  To dość ciekawa praktyka. I sam siebie zachwyca własnym profesjonalizmem. Zdumiewające. Pan ma już że strachu rozdwojenie jaźni a to niebezpieczne bo któregoś dnia da Pan sobie sam po py...ku za tę całą żółć którą Pan na ludzi wylewa. Zarzuca Pan agresję w słowach ? Komu? Pan jest agresywny w czynach, a to znacznie gorsze. Gdyby internauci pisali nieprawdę doniósłby ( pisiwnia łączna- proszę zauważyć)  Pan już dawno i kazał się przepraszać.  Ale doskonale Pan wie że mieszkańcy piszą prawdę. Ponadto proszę zapoznać się z przepisami prawa bo albo Pan nie wie,  albo celowo wydumuje niestworzone rzeczy.  Pan Podolak będąc wójtem nie będzie mógł powołać na żadne stanowisko dyrektordkir czy kierownicze żadnego członka rodziny.  Gdyby była taka możliwość zważywszy na Pański nepotyzm mielibyśmy całą tarczę zegarową w gminie.  Każdy stołek to inny/inna Gadzina ( za literówkę przepraszam). No przecież nikt by tego nie wytrzymał.
Żonę Pan z PISu do powiatu chce upchnąć i głośno Pan o tym nie mówi.  
Proszę ojca z synem zostawić w spokoju.  Ewentualnie naśladować ciepłe rodzinne relacje bo o Pana relacjach z synem grzmiało swego czasu bardzo głośno i chwalić się nie ma czym.  Zwłaszcza gdy nie zdał matury z polskiego.  Pan też by nie zdał dzisiejszej matury,  jak widać w komentarzach.
Moje obawy budzi również fakt że Pan w komdntarzach że sobą rozmawia.  Raz jest Pan dos, za chwilę Ted. Rozumiem że presja czasu jest w stanie pomieszać w głowie ale trzeba występować. Nie będąc wójtem też da się ciekawie żyć.  Proszę mi wierzyć.  To nie jest tragedia.  Im wcześniej Pan się oswoić tym łatwiej przeżyje porażkę.
Skrzywdził Pan tylu ludzi i żyją nadal, mają inną często lepszą pracę i cieszą się, że się od Pana uwolnili.  Czas żeby to Pan stąd poszedł a nie nasi mieszkańcy.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Do wyżej, 17:24 18-08-2018,   50%
Rzeczywiście ktoś tam miał rację. Zdecydowanie teraz polonista ojciec dotkny się poczuł. Kto inny błędy by wytknął. Panie kiepski polonistów nie osmieszaj się więcej. Z synem na zmianę oczerniasz. To genetyczne?
odpowiedz   •   oceń :  
~odp., 18:46 18-08-2018,   100%
@~Do wyżej Genetyczna to głupota osoby piszącej ten komentarz. Proszę jak najdalej od ludzi przebywać . Takie zachowania są aspołeczne.    - Boże przebacz, bo nie wie co czyni ten  gość.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do wyzej, 18:19 18-08-2018,   50%
Stasek nie oczerniaj pozadnych ludzi. Przestań chlac to błędów unikniesz a i opuchlizna z gęby zejdzie i zdjęcie będziesz mógł aktualne zamieścić. Jak tak dalej pójdzie to zapijesz się chłopie. A wójtem już i tak nie będziesz. Zanuc sobie słowa piosenki Rodowicz. Ale to już było...mysle że znasz słowa.
odpowiedz   •   oceń :  
~Reasumując, 18:39 18-08-2018,   50%
Szkoda słów na tego gościa z Zabrodzia. Ciągle knuje i główkuje jak i komu dokuczyć, ma milion sposobów na uprzykrzanie życia rozsądnym osobom. Najwyrażniej czuje się  małym bo ciągle chce pokazywać swoją siłę ale wykorzystując stanowisko.  Bez stanowiska nie znaczy nic, odpycha wręcz.  
Nie potrafi jednak tego co najważniejsze, czyli używać prostych magicznych słów  -  proszę,  dziękuję, przepraszam  i normalnie wykonywać swoje obowiązki szanując ludzi i zasady współżycia społecznego.
Okropny charakter, nie da się ukryć.  
To ja jestem wójtem,   to ja będę decydował,  to ja wyznaczam,   itp.  - to wyrażenia w rozmowie z poważnymi osobami i w poważnych tematach najczęstsze.     Dziwią się ludzie z innych gmin - pytają - co wy w nim widzicie .....?   Słusznie.
Niewiarygodny, niekompetentny, nie szanujący ludzi,  dbający o swoje dobro /finanse/ i bardzo skłonny do eliminacji tych, którzy, jego  zdaniem, ewentualnie mogą kiedyś nie zgodzić się z jego zdaniem..  Ten wybór to porażka dla nas wszystkich (utrata ziem)  a wiele osób    zwyczajnie zostało skrzywdzonych  bez powodu. ....................... Nie da się zapomnieć.  
I ten gość jeszcze śmie mówić w oczy innym jaki to on dobry.  Normalne to nie jest  na pewno.   I nie wyleczalne raczej.  
Jedynym wyjściem - separacja.  Dobrze, że kończy się  kadencja.   Liczę na świadomość Mieszkańców naszej gminy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Do dos, 18:56 18-08-2018,   50%
Jest Pan Wójcie rozpoznawalny przez ortografię,  niedouczoną. W każdym komentarzu w którym się Pan podszywa pod różne osoby  popełnia typowe dla siebie błędy.  Proszę powtórzyć rozłączną pisownię "nie" z nieodmiennymi częściami mowy. To Pana zdradza.  Niejednokrotnie piszemy łącznie.

Z komentarza wnioskuję że sam Pan siebie w gabinecie odwiedza.  To dość ciekawa praktyka. I sam siebie zachwyca własnym profesjonalizmem. Zdumiewające. Pan ma już że strachu rozdwojenie jaźni a to niebezpieczne bo któregoś dnia da Pan sobie sam po py...ku za tę całą żółć którą Pan na ludzi wylewa. Zarzuca Pan agresję w słowach ? Komu? Pan jest agresywny w czynach, a to znacznie gorsze. Gdyby internauci pisali nieprawdę doniósłby ( pisiwnia łączna- proszę zauważyć)  Pan już dawno i kazał się przepraszać.  Ale doskonale Pan wie że mieszkańcy piszą prawdę. Ponadto proszę zapoznać się z przepisami prawa bo albo Pan nie wie,  albo celowo wydumuje niestworzone rzeczy.  Pan Podolak będąc wójtem nie będzie mógł powołać na żadne stanowisko dyrektordkir czy kierownicze żadnego członka rodziny.  Gdyby była taka możliwość zważywszy na Pański nepotyzm mielibyśmy całą tarczę zegarową w gminie.  Każdy stołek to inny/inna Gadzina ( za literówkę przepraszam). No przecież nikt by tego nie wytrzymał.
Żonę Pan z PISu do powiatu chce upchnąć i głośno Pan o tym nie mówi.  
Proszę ojca z synem zostawić w spokoju.  Ewentualnie naśladować ciepłe rodzinne relacje bo o Pana relacjach z synem grzmiało swego czasu bardzo głośno i chwalić się nie ma czym.  Zwłaszcza gdy nie zdał matury z polskiego.  Pan też by nie zdał dzisiejszej matury,  jak widać w komentarzach.
Moje obawy budzi również fakt że Pan w komdntarzach że sobą rozmawia.  Raz jest Pan dos, za chwilę Ted. Rozumiem że presja czasu jest w stanie pomieszać w głowie ale trzeba występować. Nie będąc wójtem też da się ciekawie żyć.  Proszę mi wierzyć.  To nie jest tragedia.  Im wcześniej Pan się oswoić tym łatwiej przeżyje porażkę.
Skrzywdził Pan tylu ludzi i żyją nadal, mają inną często lepszą pracę i cieszą się, że się od Pana uwolnili.  Czas żeby to Pan stąd poszedł a nie nasi mieszkańcy.  
odpowiedz   •   oceń :  
~Nie polonista, 19:06 18-08-2018,   100%
Panie Wójcie,  naprawdę nie trzeba być polonistą żeby znać podstawowe zasady pisowni polskiej. Jestem autorką powyższego komentarza i absolutnie nie noszę nazwiska Podolak.  Pan nie docenia zwykłych inteligentnych ludzi ponieważ obraca się Pan w niższych intelektualnie kręgach. Jak się chce uchodzić za inteligenta trzeba podstawy pisowni znać.  Ten raport zawiera mnóstwo błędów, aż wstyd go podawać do publicznej wiadomości.
Wszedzie widzi Pan Podolaków ( przepraszam Panów za język potoczny- muszę zejść na poziom rozmówcy). Pan już ma wizje wyborcze. Jak się potwierdzą nadamy tytuł jasnowidza.
odpowiedz   •   oceń :  
~Echo, 19:12 18-08-2018,   67%
Nie ma nic gorszego niż mały zakompleksiony facet z przerośniętym ego na wyższym stanowisku. Myśli że został królem całego świata. A to zwykła gmina jak wiele innych w Polsce i zwykły wójt.
Powinien się zdecydowanie wcześniej urodzić. Mógłby się lepiej wykazać.  
odpowiedz   •   oceń :  
~rozpacz, 20:45 18-08-2018,   100%
hahahah czego to ludzie nie zrobią. ojciec juz anwet płeć zmienił.
I wyobraź sobie ze ja nie jestem wójtem. Tylko ja jestem ja!
Obrażasz wywyższasz sie i nie dostrzegasz nawet swojej buty a chcesz ja komuś podyktować
odpowiedz   •   oceń :  
~do opjca polonisty, 20:49 18-08-2018,   -
"Moje obawy budzi również fakt że Pan w komdntarzach że sobą rozmawia."
Wytykasz komuś błędy a ty jesteś kryształowy???Nie taki z ciebie znowu  kryształ
odpowiedz   •   oceń :  
~Emeryt, 21:18 18-08-2018,   50%
Zwykle nie czytam komentarzy ale ponieważ zbliżają się wybory przeczytałem. Nie ma obecny Wójt poparcia to daje się odczuć i w rozmowach z ludźmi i w tych tu opiniach.  Wnioskuje że wszystko co piszą to prawda.  Inaczej podałby do sądu. Powinien nie kandydować
odpowiedz   •   oceń :  
~Iga, 21:28 18-08-2018,   67%
Wójt chyba sądzi że ludzi będzie traktował jak śmieci a oni uznają  że na to zasługują.  Nie.  Podziękują za wszystko.  Odpłacą pięknym na nadobne.  Potraktują według  zasług.  Tak się ludzi kultury uczy.  I szacunku dla drugiego  człowieka.  
odpowiedz   •   oceń :  
~bożenna, 22:44 18-08-2018,   67%
Stasiek wystaw bożennę ona może dać radę. Ty na pewno nie wygrasz. Chłopie pomyśl!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:36 19-08-2018,   50%
Wszyscy mówią że, Stasiek jest spalony. Za dużo głupot narobił.  Ja też idę za swoim mieszkańcem
odpowiedz   •   oceń :  
~ile mściwości, 09:32 19-08-2018,   50%
Wyraźnie widać, ze chcielibyście go ograć a nie dacie rady.
Boicie się go. To po co zaczynacie.
W poprzednich wyborach Piotrek był dużo silniejszy wspierany przez PIS  i przegrał
PSL tym bardziej nie da rady
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawdą jest, 09:38 19-08-2018,   50%
O czym Ty piszesz człowieku! Po tłustej kadencji Piotrowi niewiele zabrakło. A wtedy jeszcze miał za sobą radnych, sołtysów i niektórzy pracownicy wspierali. Ale po tej ostatniej gdy wszyscy się odwrócili i pracownicy odeszli został niemal sam.  Ma kłopot żeby komitet stworzyć.  Spójrz realnie człowieku, posłuchaj co mówią o nim mieszkańcy,  a ziemii mu nie ratują.
odpowiedz   •   oceń :  
~Polak, 09:41 19-08-2018,   50%
Przecież on nakazuje pracownikom by uczestniczyli w dzisiejszej imprezie i robili za tłum.  Potem rozlicza nieobecności.  To normalne? Chore.  Żaden wójt tak robić nie musi bo ma naturalne wsparcie wśród swoich ludzi,  a ten na siłę tworzy tłum. O czym to świadczy.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2  3  4 5
 6  7  8  9  10  11  12
 13  14  15  16 17  18  19
 20  21  22  23  24  25  26
 27  28  29  30  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń