eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wójt gminy Rzekuń żegna się z mieszkańcami. Gorzkie słowa o konkurentach

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
REKLAMA

Kadencja wójta gminy Rzekuń Stanisława Godziny dobiega końca. W swoim oświadczeniu podkreślił on, że staje się osobą prywatną. Podsumował też swoje dokonania samorządowe i podziękował tym, którzy go wspierali. Nie zabrakło także gorzkich słów dla politycznej konkurencji.

- Po prawie 30 latach pracy na rzecz mieszkańców gminy Rzekuń odchodzę z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Nigdy nie sprzeniewierzyłem się zasadom przyzwoitości. Nigdy nie postawiłem żadnych spraw prywatnych ponad dobro publiczne - podkreśla Godzina.

Nie zabrakło także podsumowania dokonań, a jednym z najważniejszych jest stan finansów gminy.

- Finanse Gminy zostawiam w takiej kondycji, w jakiej nigdy dotychczas nie były. Po wykonaniu inwestycji za kwotę ok. 100 mln zł na koniec września 2018 r. na koncie widnieje kwota 30.145.566,97 zł. Jak zostanie wykorzystana i pomnożona? - pyta były wójt?

Na koniec, Stanisław Godzina podziękował wszystkim za wsparcie, ale nie zabrakło także gorzkich słów do politycznej konkurencji.

- Kończąc służbę publiczną chciałbym skierować serdeczne podziękowania dla wszystkich tych, z którymi dane było mi się spotkać na mojej drodze zawodowej. Dziękuję tym, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem oraz tym, którzy wspierali mnie w trudnych chwilach - pisze Godzina i dodaje: - Nie potrafię też pominąć i rzeczy przykrych dla mnie, których doświadczyłem, a mianowicie ciągłych pomówień, oczerniania, insynuacji, kłamstw w mediach oraz podczas kampanii wyborczej wprost w Waszych domach. Jestem przekonany, że kłamstwo ma ,,krótkie nogi” a budowanie wizerunku opartego na takich podstawach jest niegodne ludzi piastujących tak zaszczytne stanowisko.

Nowym wójtem gminy Rzekuń będzie Bartosz Podolak, który wygrał wybory w pierwszej turze.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×