eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Współpraca trzeciego sektora z wojewodą. Spotkanie Forum Ostrołęckiego (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Jak pozyskać dofinansowanie z zakresu pomocy społecznej, jak zostać wychowawcą kolonijnym i co to jest projekt Inkubatory Inicjatyw Ekonomii Społecznej - to wszystko wyjaśniała dziś Izabela Siander, pełnomocnika wojewody mazowieckiego ds. organizacji pozarządowych na spotkaniu Forum Ostrołęckiego.

Na spotkaniu zostały omówione następujące tematy:

   1. Otwarty konkurs ofert na dofinansowanie realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej w województwie mazowieckim w 2011 roku.
   2. Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego w czasie wakacji 2011 roku.
   3. Współpraca na rzecz profesjonalizacji organizacji pozarządowych.
   4. Projekt Inkubatory Inicjatyw Ekonomii Społecznej na Mazowszu - prezentacja realizowanego projektu.
   5. Współpraca Wojewody z trzecim sektorem.

Spotkanie odbyło się w Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, ul. Gorbatowa 15.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×