2011-10-09T20:49:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Wybory 2011 wyniki: Olsztyn

REKLAMA
Wybory parlamentarne 2011: Zobacz, jak głosowali wyborcy w Olsztynie.



Platforma Obywatelska:
1 Bublewicz Beata Maria 22 849 8,94%
2 Orzechowski Andrzej 11 987 4,69%
3 Staroń Lidia Ewa 15 624 6,11%
4 Cichoń Janusz Władysław 13 509 5,28%
5 Koch Eugeniusz Kazimierz 4 523 1,77%
6 Ciunel Halina Teresa 2 626 1,03%
7 Osiecki Julian 4 040 1,58%
8 Pampuch Mirosław Józef 3 482 1,36%
9 Piotrowska Jolanta 5 640 2,21%
10 Zarzecki Jacek 1 155 0,45%
11 Bogdanowicz-Kordjak Ewa 897 0,35%
12 Galibarczyk Marcin Grzegorz 448 0,18%
13 Anchim Władysław 1 033 0,40%
14 Bojarska Wiesława Alicja 2 454 0,96%
15 Minko Leszek Jerzy 238 0,09%
16 Łępicka-Gij Monika 1 374 0,54%
17 Sikora Danuta Maria 743 0,29%
18 Papke Paweł 9 855 3,85%
19 Makarewicz Grzegorz 1 477 0,58%
20 Ciborowska Danuta 2 548 1,00%

Prawo i Sprawiedliwość:
1 Szmit Jerzy 16 936 6,62%
2 Arent Iwona Ewa 11 687 4,57%
3 Opara Jakub Marcin 5 600 2,19%
4 Kossakowski Wojciech 5 505 2,15%
5 Małecki Jerzy Wojciech 3 251 1,27%
6 Olbryś Szczepan Tadeusz 1 992 0,78%
7 Krajewska Teresa 2 488 0,97%
8 Plawgo Tadeusz 1 101 0,43%
9 Kunda Jerzy 1 421 0,56%
10 Krzyżewska Ewa 1 415 0,55%
11 Kochanowski Michał 1 191 0,47%
12 Senda Grażyna Barbara 1 007 0,39%
13 Ołyński Waldemar 246 0,10%
14 Wiszowaty Zbigniew Grzegorz 1 165 0,46%
15 Krysiuk Bożenna Halina 384 0,15%
16 Ragin-Mic Danuta 204 0,08%
17 Maciejewski Andrzej 487 0,19%
18 Rusinowski Grzegorz Józef 442 0,17%
19 Ulewicz Bożenna 2 553 1,00%

Ruch Palikota:
1 Makowski Tomasz 7 873 3,08%
2 Leszczyński Robert 5 237 2,05%
3 Karolska Karolina 1 842 0,72%
4 Jasiński Paweł 1 277 0,50%
5 Stawicki Krzysztof Jerzy 632 0,25%
6 Ejsymont Sandra 1 528 0,60%
7 Zamaro Piotr 872 0,34%
8 Donica Daniel Marcin 291 0,11%
9 Duda Zbigniew Mirosław 663 0,26%
10 Kwaśniewska Jolanta 4 674 1,83%
11 Moskalik Artur Paweł 279 0,11%
12 Bejnarowicz Paula 384 0,15%
13 Orzeł Czesława 380 0,15%
14 Trzcińska Dorota Józefa 284 0,11%
15 Andrulonis Marek Andrzej 281 0,11%
16 Sławińska Bożena 254 0,10%
17 Kaczmarek Zbigniew Józef 266 0,10%
18 Zalewska Iwona Julia 516 0,20%
19 Rosada Dawid Zenon 104 0,04%
20 Szmit Sławomir Andrzej 1 049 0,41%

Polskie Stronnictwo Ludowe:
1 Włodkowski Zbigniew 8 109 3,17%
2 Podziewski Marian Tadeusz 5 231 2,05%
3 Pasławska Urszula Stefania 4 954 1,94%
4 Sieroński Andrzej Włodzimierz 792 0,31%
5 Jaskulska Sylwia Monika 1 822 0,71%
6 Faj Halina Irena 730 0,29%
7 Obara Bożenna Maria 488 0,19%
8 Tokarzewski Eugeniusz 279 0,11%
9 Kapla Kazimierz 275 0,11%
10 Doraczyńska Beata 1 389 0,54%
11 Bronakowska Elżbieta Anna 434 0,17%
12 Adamczyk Marcin Krzysztof 879 0,34%
13 Mróz Katarzyna 596 0,23%
14 Sobotko Andrzej 565 0,22%
15 Malec Teresa Czesława 228 0,09%
16 Biegańska Bożena 572 0,22%
17 Trzaskowski Stanisław Grzegorz 854 0,33%
18 Jankowski Jacek 356 0,14%
19 Polkowski Antoni 621 0,24%
20 Strażewicz Wacław Jan 1 166 0,46%

Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1 Iwiński Tadeusz 10 769 4,21%
2 Kijowski Janusz Józef 948 0,37%
3 Łapińska Krystyna Nina 1 308 0,51%
4 Czepułkowski Jerzy Mieczysław 1 736 0,68%
5 Iwaszkiewicz Wojciech Karol 884 0,35%
6 Koziński Janusz 609 0,24%
7 Kacprzycki Krzysztof 604 0,24%
8 Chrostowska Teresa Anna 622 0,24%
9 Rutkowska Elżbieta 431 0,17%
10 Aszkiełowicz Mieczysław 411 0,16%
11 Dawcewicz Barbara 407 0,16%
12 Sulewski Andrzej Sylwester 159 0,06%
13 Moszczyńska Izabela 240 0,09%
14 Tobolska Katarzyna 160 0,06%
15 Konieczko Emilia Natalia 263 0,10%
16 Wąsowicz Anna 164 0,06%
17 Walewski Bartosz Jan 164 0,06%
18 Jurgielewicz Magdalena 283 0,11%
19 Stosio Zofia 190 0,07%
20 Ryński Andrzej Wiesław 2 221 0,87%
REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23  24  25 dk26 dk27  28 dk29
dk30  31  1  2  3  4  5
×