eOstroleka.pl
Ostrołęka, WYBORY

Wybory 2023: Znamy nazwiska kolejnych kandydatów z okręgu siedlecko-ostrołęckiego

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
Wybory odbędą się 15 październikaWybory odbędą się 15 października
REKLAMA

Koalicja Obywatelska i Bezpartyjni Samorządowcy: to kolejne komitety, które zarejestrowały listy wyborcze w wyborach parlamentarnych 2023 w okręgu siedlecko-ostrołęckim. Prezentujemy pełne listy kandydatów.

Są kandydaci z Ostrołęki i okolic

Na liście Koalicji Obywatelskiej znajdziemy kandydatów z Ostrołęki. Z "czwórką" wystartuje Mariusz Popielarz - miejski radny, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego.

Numer 13 na liście ma Agata Gałecka, ratownik medyczny z Ostrołęki. "Osiemnastkę" dostał urzędnik samorządowy Emil Mateusz Gniazdowski - również z Ostrołęki.

Listę zarejestrowali także Bezpartyjni Samorządowcy. Z numerem 11 na liście jest Karol Zyra z miejscowości Orzoł w gm. Baranowo, na liście z "ósemką" znajdziemy radnego z Różana Dominika Podlasina.

Już cztery listy

Oprócz Koalicji Obywatelskiej i Bezpartyjnych Samorządowców, listy zarejestrowała też już Konfederacja, a także Prawo i Sprawiedliwość - o czym pisaliśmy tutaj.


Kandydaci KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1GASIUK‑PIHOWICZ KamilaadwokatkaPruszkówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2MROCZEK CzesławparlamentarzystaTargówkaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3DOMAŃSKA DanutapedagogWęgrówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4POPIELARZ Mariusz Piotrwyższy urzędnik samorządowyOstrołękaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5CICHOŃ Alicja Emiliaspecjalista do spraw public relationsMińsk Mazowieckiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6ARASZKIEWICZ TomaszpedagogSiedlceczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7CENDROWSKA Marzenawyższy urzędnik samorządowyWarszawaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8KUŹNIARSKI Jacek PiotrhistorykNowe Iganieczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9OSIŃSKI Maciej Włodzimierzinżynier zootechnikiPrzywózkiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10WÓJCIK Maciej MirosławnauczycielWyszkówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11SKRZECZ Annawyższy urzędnik samorządowyNowy Sielcnie należy do partii politycznej
12LANDZBERG MareknauczycielSokołów Podlaskinie należy do partii politycznej
13GAŁECKA Agataratownik medycznyOstrołękanie należy do partii politycznej
14STĘPIEŃ Krzysztof Bogdankierownik działu administracyjno-gospodarczegoWarszawaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15JASTRZĘBOWSKA JolantaprawnikMaków Mazowieckiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16DZIADAK RyszardnauczycielMaków Mazowieckiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17ZAKRZEWSKI Sławomir Andrzejtechnik optykPułtuskczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18GNIAZDOWSKI Emil Mateuszurzędnik samorządowyOstrołękaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
19TRZPIL Izabela Aldonanauczyciel akademicki - nauki humanistyczneSokołów Podlaskiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20OBŁUDKA Mateuszakredytowany asystent parlamentarnyMaków Mazowieckinie należy do partii politycznej
21BANACH Elwira Alinaspecjalista do spraw organizacji i zarządzania w ochronie zdrowiaSiedlceczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22KAŁCZYŃSKI Igordyrektor rozwoju biznesuŁaskarzewczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
23BETLEJEWSKI Hubertmechanik samochodów ciężarowychStara Grabownicaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24SZYDŁOWSKA EwarolnikKazimierzówczłonek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK

Kandydaci KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1POLAK Monika Mariapedagog specjalnySiedlcenie należy do partii politycznej
2CIUHAK Marek PiotrekonomistaSiedlcenie należy do partii politycznej
3MIKULAK PrzemysławrolnikWólka Rakowskaczłonek partii politycznej: Czwarta Rzeczypospolita Polska
4UZIĘBŁO BożenanauczycielSiedlcenie należy do partii politycznej
5CZYŻ MaciejkierowcaSulejóweknie należy do partii politycznej
6GRZEGORCZYK Adrian MateuszpolitologPorządzienie należy do partii politycznej
7STRUS Paulinainżynier rolnictwaKożuchóweknie należy do partii politycznej
8PODLASIN Dominikanalityk finansowyRóżannie należy do partii politycznej
9ŻACH AdamrolnikOstrów Mazowieckanie należy do partii politycznej
10GAWDZIK KarolinapsychologSiedlcenie należy do partii politycznej
11ZYRA KarolprzedsiębiorcaOrzołnie należy do partii politycznej
12OLKOWSKI NorbertprogramistaLaskinie należy do partii politycznej
13SYGDZIAK AleksandranauczycielWyszkównie należy do partii politycznej
14LENDZION Marekpracownik ochronySiedlcenie należy do partii politycznej
15URBAN Bartosztechnik ogrodnikSiedlcenie należy do partii politycznej
16ŻACH‑KĘDZIERSKA Justyna KamilaekonomistaNiemirynie należy do partii politycznej
17ZAKRZEWSKI Paweł Przemysławdoradca klientaZaręby Kościelnenie należy do partii politycznej
18ORŁOWSKI SławomirprzedsiębiorcaMaków Mazowieckinie należy do partii politycznej
19OLSZEWSKA‑SZULKOWSKA Mariola EwaprawnikZabrodzienie należy do partii politycznej
20KACZOROWSKI KamilprzedsiębiorcaOstrów Mazowieckanie należy do partii politycznej
21BURKIEWICZ Katarzyna MałgorzataprzedsiębiorcaOstrów Mazowieckanie należy do partii politycznej
22RYŚ Andrzej Pawełspecjalista ds. bhpSiedlcenie należy do partii politycznej

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×