2015-09-14T17:15:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory Parlamentarne 2015: Ostrołęczanie na listach wyborczych KWW Kukiz`15

REKLAMA
Zbigniew Dąbrowski (fot. eOstroleka.pl)
REKLAMA

Znamy pełną listę kandydatów KWW Kukiz`15 do parlamentu z okręgu 18 (siedlecko-ostrołęcki). Wśród kandydatów znaleźli  się również ostrołęczanie - Zbigniew Dąbrowski i Zofia Kowalska, natomiast powiat ostrołęcki reprezentować będzie Urszula Zięba.

Okręg Wyborczy nr 18 (siedlecko - ostrołęcki)

1 Anna Maria Siarkowska
2 Paweł Jakowicki
3 Piotr Głowacki
4 Adam Sulewski
5 Piotr Lisiewski
6 Andrzej Wójcik
7 Grażyna Połaska
8 Rafał Filipowicz
9 Maciej Szcześnik
10 Sebastian Tyszczuk
11 Hubert Piwowarczyk
12 Karol Figaj
13 Paulina Ampulska
14 Michał Czajka
15 Alfred Filipek  
16 Katarzyna Hryciuk
17 Agata Serafin
18 Jacek Gajownik
19 Milena Iwanowska
20 Zofia Kowalska - Ostrołęka
21 Urszula Zięba  - powiat ostrołęcki
22 Anna Jakimowicz
23 Urszula Zawistowska
24 Zbigniew Dąbrowski - Ostrołęka


Pozostałe okręgi KWW "Kukiz`15" w wyborach do Sejmu RP:

LEGNICA
Okręg Wyborczy nr 1

1 Robert Winnicki
2 Marcin Królak
3 Ewa Gutek
4 Krzysztof Detyna
5 Paweł Wilk
6 Aneta Mazur
7 Piotr Michalczyk
8 Magdalena Stępniak
9 Piotr Różański
10 Marcin Pietras
11 Grzegorz Niedźwiecki
12 Radosław Bocheński
13 Elżbieta Hajnce
14 Wojciech Rozbicki
15 Izabela Ludwicka
16 Krzysztof Klara
17 Anna Wilska
18 Anna Dudek
19 Elwira Mikła-Czyrko
20 Karol Wilk

WAŁBRZYCH
Okręg Wyborczy nr 2

1 Ireneusz Zyska
2 Tomasz Lingo
3 Dariusz Gustab
4 Ernest Nosko
5 Andrzej Węgrzyn
6 Jerzy Kowalczyk
7 Małgorzata Jarosz
8 Jerzy Piotrowski
9 Miłosz Węgrzyn
10 Anna Grób
11 Wojciech Matuszewski
12 Joanna Bartoszak
13 Joanna Piec
14 Mariusz Kubicz

WROCŁAW
Okręg Wyborczy nr 3

1 Kornel Morawiecki
2 Edyta Kubik
3 Waldemar Bednarz
4 Michał Krupa
5 Leszek Gorski
6 Joanna  Gębala
7 Zbigniew Rudnik
8 Rafał Merski
9 Mariola Kwiatkowska
10 Marek Natusiewicz
11 Małgorzata Porębska
12 Maciej Lisowski
13 Łukasz Olejniczak
14 Marek Celejewski
15 Izabela Boguta
16 Mariusz Duda
17 Jolanta Pomykaj
18 Jakub Ostropolski
19 Tomasz Osieleniec
20 Anna Brzozowska
21 Katarzyna Michalska
22 Teresa Tadeuszyk
23 Janusz Urzędowski
24 Halszka Bielecka
25 Piotr Góra
26 Alicja Grzymalska

BYDGOSZCZ
Okręg Wyborczy nr 4

1 Paweł Skutecki
2 Piotr Najzer
3 Sebastian Kołacki
4 Luiza Kubacka
5 Marek Browiński
6 Tomasz Bracka
7 Maja Kurlandt-Oświecińska
8 Wojciech Dworzecki
9 Tomasz Milewski
10 Krzysztof Rydzkowski
11 Dawid Mielczarski
12 Teresa Woźniak
13 Renata Włazik
14 Marek Lewandowski
15 Teresa Doczekalska
16 Agnieszka Bykowska
17 Szpojda Lilla
18 Jerzy Woźniak
19 Weronika Szendel
20 Karol Czerkawski

TORUŃ
Okręg Wyborczy nr 5

1 Paweł Szramka
2 Jaromir Łatuszyński
3 Marek Jędrzejewski
4 Marek Kuszyński
5 Anna Krajewska
6 Maciej Sułkowski
7 Marek Grzybowski
8 Anna Malendowicz
9 Aneta Komorowska-Dudek
10 Michał Czajkowski
11 Miłosz Anduła
12 Jakub Tomczak
13 Anna Stawowczyk
14 Beata Komorowska
15 Remigiusz Goc
16 Paweł Grabowski
17 Irena Paczkowska
18 Łukasz Kaczmarek
19 Żanetta Szablewska-Nicia
20 Damian Wasilewski

LUBLIN
Okręg Wyborczy nr 6

1 Jakub Kulesza
2 Kamil Kopeć
3 Sławomir Janicki
4 Małgorzata Tylus
5 Robert Gogółka
6 Krzysztof Kowalczyk
7 Józef Godlewski
8 Aleksandra Ceglarska
9 Jan Motyka
10 Izabela Iwaniak
11 Paweł Zacharewicz
12 Krzysztof Serafin
13 Paweł Janulewicz
14 Agnieszka Biernacka-Olesiejuk
15 Michał Dzierżak
16 Joanna Mania
17 Andrzej Bojanek
18 Przemysław Kostrzewa
19 Monika Kozak
20 Sylwia Jakubas
21 Kamil Błaszczak
22 Anna Rola
23 Joanna Helena Świąder
24 Berta Krystyna Tuziemska
25 Katarzyna Graniczka
26 Małgorzata Gęca
27 Marta Piłat
28 Mateusz Marzec
29 Marcin Garbowski
30 Jacek Madejek

CHEŁM
Okręg Wyborczy nr 7

1 Sachajko Jarosław
2 Dobrowolski Artur
3 Mazurek Zbigniew
4 Kornijczuk Szymon
5 Świderczuk Marek
6 Kudlicki Andrzej
7 Drozd Magdalena
8 Szyszkowski Jarosław
9 Biszkont Katarzyna
10 Piwko Karolina
11 Suhań Paulina
12 Komajda  Anna
13 Borowik Klaudia
14 Zawiślak Mateusz
15 Hojda Katarzyna
16 Nieścior Waldemar
17 Kwiatkowska Joanna
18 Krzaczkowski Karol
19 Margol Mateusz
20 Terlecka-Stankiewicz Kinga
21 Chodun Janusz
22 Leoniak Marek
23 Białas Paweł
24 Suszczyński Sławomir

ZIELONA GÓRA
Okręg Wyborczy nr 8

1 Jarosław Porwich
2 Dariusz Emilian Skarżyński
3 Olimpia Joanna Tomczyk-Iwko
4 Dominik Nycz
5 Jerzy Patelka
6 Krzysztof Michał Wilk
7 Rafał Jaworski
8 Danuta Anna Korzeniewska
9 Piotr Bartłomiej Bochański
10. Tomasz Malaika
11. Aleksandra Ewa Grabias
12. Dariusz Rybiński
13. Danuta Kozłowska
14. Ryszard Krzysztof Bodziacki
15. Anna Drab
16. Lucyna Maria Góra
17. Marcin Daniel Jelinek
18. Izabela Kraszewska
19. Paweł Piotr Horożaniecki
20. Katarzyna Kaźmierska
21. Katarzyna Stanisława Pazoła
22. Bartosz Augustyniak
23. Marcin Pałka
24. Tomasz Leszek Drużyński

ŁÓDŹ
Okręg Wyborczy nr 9

1. Piotr Apel
2. Grzegorz Gembalski
3. Agnieszka Wojciechowska van Heukelom
4. Aleksander Ziemiańczyk
5. Tomasz Olejniczak
6. Agnieszka Mikulska
7. Małgorzata Śmigała
8. Ryszard Stangreciak
9. Marcin Żuber
10. Małgorzata Koplin
11. Agnieszka Stępień
12. Magdalena Chałas
13. Piotr Dzikorski
14. Przemysław Kicowski

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Okręg Wyborczy nr 10

1 Wójcikowski Rafał
2 Janowska Małgorzata
3 Rak Jacek
4 Kostrzewa Karol
5 Czerniak Hubert
7 Radziszewski Piotr
8 Gawron Dariusz
9 Kobyłczak Paweł
10 Stańczyk Magdalena
11 Madej Jan
12 Olczak- Schlodinska Ewa
13 Joanna Miśkiewicz
14 Pietrzak Elżbieta
15 Ciężki Tomasz
16 Łaska Paulina
17 Nicia Grzegorz
18 Włodarczyk Zbigniew

SIERADZ
Okręg Wyborczy nr 11

1 Rzymkowski Tomasz
2 Olczak Paweł
3 Tkacz Ryszard
4 Kijak Radosław
5 Marciniak-Spaleniak Julita
6 Gładki Patrycjusz
7 Żywica Marcin
8 Pietrzak Paweł
9 Jakóbek Dariusz
10 Szczęsna Milena
11 Klimczak Piotr
12 Słubik Teresa
13 Kaczmarek Anna
14 Mańko Elżbieta
15 Małgorzewicz Anna
16 Gala Tomasz
17 Świeściak Marek
18 Snelewski Bartosz
19 Kaminski Tomasz
20 Jacyszyn Beata
21 Mitka Joanna

CHRZANÓW
Okręg Wyborczy nr 12

1 Józef Brynkus
2 Radosław Szot
3 Grzegorz Zawadzki
4 Agnieszka Leciejewska
5 Kamil Kasprzak
6 Beata Ciura
7 Dariusz Kołodziejczyk
8 Rafał Chorąży
9 Daniel Kierpiec
10 Ada Karcz-Zielińska
11 Andżelika Majcherczyk
12 Kinga Maciejowska
13 Monika Baliś
14 Mariola Mitka
15 Krzysztof Zgrzywa

KRAKÓW
Okręg wyborczy nr 13

1 Agnieszka Ścigaj
2 Krzysztof Zając
3 Izabela Lewandowska-Malec
4 Kamila Kępińska
5 Adam Kasprzykowski
6 Ewa Lisowska- Kania
7 Michał Broniewicz
8 Dariusz Nowak
9 Lucyna Kinecka
10 Paweł Młynarek
11 Paweł Dziura
12 Joanna Bochenek
13 Ewelina Sztab
14 Paweł Kopko
15 Daniel Jabłoński

16 Wojciech Osłoński
17 Piotr Kubiczek
18 Filip Opioła
19 Piotr Pacewicz
20 Zbigniew Krempicki
21 Laura Ołdakowska
22 Radosław Mazurek

NOWY SĄCZ
Okręg Wyborczy nr 14

1 Elżbieta Borowska
2 Maciej Prostko
3 Mariusz Wcisło
4 Jarosław Gliński
5 Piotr Kobus
6 Dawid Mól
7 Zbigniew Sikora
8 Amadeusz Kwiatkowski
9 Ewelina  Urbańska
10 Mariusz Wnenk
11 Barbara Grabik
12 Szczepan Zygmunt
13 Marta Skoczeń
14 Iwona Pycińska
15 Kinga Sarata
16 Piotr Bielski
17 Arkadiusz Tomasik
18 Krzysztof Kmak
19 Katarzyna Wojciechowska
20 Maciej Rogóż


TARNÓW
Okręg wyborczy nr 15

1 Norbert Kaczmarczyk
2 Wojciech Kocik
3 Monika Kusek
4 Krzysztof Stec
5 Marzena Gajda
6 Joanna Michoń
7 Jakub Włodarczyk
8 Grzegorz Pol
9 Ireneusz Dudek
10 Katarzyna Strykowiec
11 Mariola Mierzewska
12 Krzysztof Wzorek
13 Aneta Bałabuch
14 Barbara Szot
15 Marek Ciesielczyk

PŁOCK
Okręg Wyborczy nr 16

1 Marek Jakubiak
2 Edyta Królewiecka
3 Iwona Wierzbicka
4 Michał Nowakowski
5 Grażyna Pietrzak
6 Andrzej Kalwasiński
7 Krzysztof Kamiński
8 Paweł Nowicki
9 Monika Górska
10 Anna Dąbrowska
11 Wojciech Jarzynka
12 Paweł Kołbukowski
13 Michał Gąsiorowski
14 Łukasz Chrostowski
15 Agnieszka Pawlak
16 Waldemar Kujawa

RADOM
Okręg Wyborczy nr 17

1 Robert Dariusz Mordak
2 Paweł Maciak
3 Karolina Krawczuk
4 Zbigniew Petniak
5 Marek Wacław Szewczyk
6 Marcin Nowak
7 Michał Michalski
8 Irena Bordzio-Berus
9 Tomasz Makuch
10 Teresa Anna Kasińska
11 Roksana Łojek
12 Agata Bożena Pater
13 Małgorzata Komorowska
14 Elżbieta Agnieszka Komosa
15 Krzysztof Kamil Jopek
16 Paweł Wiesław Iwanicki
17 Jerzy Piotr Mieśnik
18 Tadeusz Piotr Bartold

SIEDLCE
Okręg Wyborczy nr 18

1 Anna Maria Siarkowska
2 Paweł Jakowicki
3 Piotr Głowacki
4 Adam Sulewski
5 Piotr Lisiewski
6 Andrzej Wójcik
7 Grażyna Połaska
8 Rafał Filipowicz
9 Maciej Szcześnik
10 Sebastian Tyszczuk
11 Hubert Piwowarczyk
12 Karol Figaj
13 Paulina Ampulska
14 Michał Czajka
15 Alfred Filipek  
16 Katarzyna Hryciuk
17 Agata Serafin
18 Jacek Gajownik
19 Milena Iwanowska
20 Zofia Kowalska
21 Urszula Zięba
22 Anna Jakimowicz
23 Urszula Zawistowska
24 Zbigniew Dąbrowski

WARSZAWA
Okręg Wyborczy nr 19

1 Paweł Kukiz
2 Grzegorz Zatorski
3 Mirosław Piesak
4 Jacek Wilk
5 Paweł Wołczański
6 Małgorzata Bukowska
7 Daniel Wiśniewski
8 Balli Marzec
9 Remigiusz Zarzycki
10 Arkadiusz Urban
11 Rafał Otoka-Frąckiewicz
12 Witold Tumanowicz
13 Monika Zając
14 Katarzyna Kownacka
15 Marcin Rola
16 Paweł Olewiński
17 Paweł Dziekanowski
18 Aleksandra Jarosińska
19 Andrzej Ruszczyński
20 Jacek Poddębniak
21 Tomasz Judycki
22 Marta Szutkowska-Kiszkiel
23 Monika Gorzkowska
24 Jolanta Rostkowska
25 Katarzyna Janicka
26 Tadeusz Araszkiewicz
27 Justyna Banach
28 Krzysztof Szczotka
29 Arkadiusz Czak
30 Artur Dobrowolski
31 Paulina Zaręba-Fus
32 Kamila Gałek
33 Irmina Ochenkowska
34 Michał Kuczyński
35 Adam Stalerzuk
36 Dominik Hernik

WARSZAWA II
Okręg Wyborczy nr 20

1 Stanisław Tyszka
2 Czesław Przystawa
3 Andrzej Anusz
4 Paweł Kawarski
5 Ewa Hetmanek
6 Mariusz Słowik
7 Lucyna Wądołkowska
8 Piotr Cieszkowski
9 Dominik Mazur
10 Piotr Bakun
11 Paweł Majewicz
12 Jerzy Caliński
13 Ewelina Kowalska
14 Agnieszka Trybuś
15 Bartłomiej Bolesta
16 Irmina Ochenkowska
17. Anna Maria Mikołajczyk
18 Łukasz Jończyk

OPOLE
Okręg Wyborczy nr 21

1 Janusz Sanocki
2 Grzegorz Zawiślak
3 Marek Piasecki
4 Agnieszka Dawid
5 Olga Pokorska-Młodzińska
6 Paweł Grabowski
7 Jerzy Tokarczyk
8 Katarzyna Malik-Mendelska
9 Wojciech Jagiełło
10 Grzegorz Jędrzej
11 Katarzyna Głowania
12 Mateusz Pawełczyk
13 Robert Tistek
14 Ewa Raczyńska
15 Anna Gil
16 Joanna Rębacz
17 Krzysztof Martynowicz
18 Mateusz Predko
19 Anna Musz
20 Jędrzej Kopecki
21 Alina Siwek
22 Ewa Kuśmierzak
23 Tomasz Signus
24 Elżbieta Stolarczuk

KROSNO
Okręg Wyborczy nr 22

1 Wojciech Bakun
2 Robert Majka
3 Magdalena Targańska
4 Tomasz Janków
5 Zbigniew Hatłas
6 Violetta Wolska
7 Tomasz Pawlus
8 Dariusz Rogowski
9 Ewelina Drozd
10 Zbigniew Hass
11 Krzysztof Pinkowicz
12 Marta Kucab
13 Fic Wiesław
14 Anna Chmielowiec
15 Mariusz Lechwar
16 Joanna Kostkiewicz
17 Krystian Książek
18 Agata Cichoń
19 Krystian Gazda

RZESZÓW
Okręg Wyborczy nr 23

1 Maciej Masłowski
2 Grzegorz Kida
3 Maja Ignaś
4 Paweł Goclon
5 Grzegorz Ziomek
6 Artur Mokrzycki
7 Artur Mryczko
8 Janusz Bronkiewicz
9 Anita Zachariasz
10 Łukasz Wolanin
11 Krystian Srebrny
12 Anna Wąs
13 Karolina Kut
14 Marcin Puźniak
15 Urszula Tylutki
16 Mariusz Turzański
17 Natalia Ząbek
18 Alicja Bobola
19 Agnieszka Pyzińska
20 Józef Dybowski
21 Tomasz Gorczyca
22 Aleksander Pietrucha
23 Ewelina Nycz
24 Karolina Cisek
25 Weronika Motowidlak
26 Marcin Jodłowski
27 Daniel Hausner

BIAŁYSTOK
Okręg Wyborczy nr 24

1 Adam Andruszkiewicz
2 Dominika Jocz
3 Adam Kiełczewski
4 Marian Nieciecki
5 Leszek Lewoc
6 Elżbieta Kozakiewicz
7 Eugenia Siebiatyńska
8 Mirosław Basiewicz
9 Emil Jakończuk
10 Antoni Cydzik
11 Mariusz Rafałko
12 Piotr Prusinowski
13 Piotr Moss
14 Artur Budnicki
15 Wojciech Łupiński
16 Piotr Ostrowski
17 Wanda Jankowska
18 Aneta Sztur
19 Magda Matwiejczyk
20 Dorota Radziszewska
21 Maria Mosiejewska
22 Tomasz Piórkowski
23 Izabela Kołcz
24 Jerzy Kostecki
25 Izabela Sarosiek
26 Waldemar Rydzewski
27 Janusz Konopko
28 Paweł Gonczaruk



GDAŃSK
Okręg Wyborczy nr 25

1 Błeńska Magdalena
2 Hołubowski Jacek
3 Wiśniewska Dorota
4 Żemetro Agata
5 Szulc Mariusz
6 Harasim-Grym Joanna
7 Draniewicz Mariusz
8 Kubik-Kasprzykowska Anna
9 Kropkowski Jacek
10 Koss Aleksander
11 Dembek Anna
12 Rutkowska Aleksandra
13 Bachórz Marcin
14 Waszyńska Katarzyna
15 Kardasiński Karol
16 Kasztan Marta
17 Iwanicki Robert
18 Pomian Robert
19 Redecka Dominika
20 Narożnik Tomasz
21 Urban Krzysztof

GDYNIA
Okręg Wyborczy nr 26

1 Zwiercan Małgorzata
2 Baran Monika
3 Kukjan Tadeusz
4 Kordylewska Małgorzata
5 Trzciński Jan
6 Janicka Małgorzata
7 Zagrobelna Adrianna
8 Górny Marcin
9 Błaszczyk Anna
10 Lamkiewicz Iwona
11 Piasecka Dorota
12 Sykutera Marlena
13 Socha Sebastian
14 Labudda Artur
15 Gruchała Michał
16 Farion Radosław
17 Wieczorek Sylwester
18 Kilichowska Joanna
19 Kobryń Dariusz
20 Kwaśniewski Adam
21 Zamęcka Urszula
22 Tanajno Paweł

BIELSKO-BIAŁA
Okręg Wyborczy nr 27

1 Jachnik Jerzy
2 Machej Damian
3 Zając Henryk
4 Piechaczek Dariusz
5 Orszulak Jacek
6 Zatorski Wojciech
7 Ciemała Krystian
8 Błachut Anna
9 Kastelik Rafał
10 Szewczulak Joanna
11 Bieniek Katarzyna
12 Brudny Seweryn
13 Jasicka Sylwia
14 Wandor Anna Stefania
15 Pytlik Danuta
16 Szklorz Wiktor
17 Galistl Anna
18 Bielski  Sebastian

CZĘSTOCHOWA
Okręg Wyborczy nr 28

1 Tomasz Jaskóła
2 Tomasz Lechowicz
3 Anna Sitak
4 Bogusław Orłowski
5 Bogusław Nowak
6 Ewa Szymanek
7 Michał Brzózka
8 Paweł Siwczyński
9 Marta Hamala
10 Adam Bińkowski
11 Mariusz Kotas
12 Violetta Andrusiewicz
13 Damian Romaniewicz
14 Monika Bartelak

Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 448