eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybory Samorządowe 2014: Platforma Obywatelska zaprezentowała swój program wyborczy [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7524
zdjecie 7524
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Podczas dzisiejszej konferencji z udziałem przedstawicieli lokalnych mediów „jedynki” ostrołęckiej Platformy Obywatelskiej zaprezentowały program wyborczy. Zobacz co opozycyjna w stosunku do obecnych władz miasta partia ma do zaoferowania swoim wyborcom.

- Kandyduję na funkcję prezydenta Ostrołęki między innymi dlatego, że po raz trzeci już obecny prezydent składa te same obietnice – mówił otwierając dzisiejszą konferencję Mariusz Popielarz ubiegający się o fotel prezydenta w listopadowych wyborach samorządowych – Program obecnego prezydenta, Janusza Kotowskiego to program w dużej mierze taki sam jaki prezentował w 2010 oraz wcześniej w 2006 roku. Trudno uwierzyć w to, że jak Janusz Kotowski po raz trzeci zostanie prezydentem to te obietnice zrealizuje – mówił Popielarz.

Podzielony na różne kategorie program wyborczy zaprezentowały „jedynki” ze wszystkich trzech okręgów wyborczych: Mirosław Dąbkowski, Dariusz Małkowski i Krzysztof Strzyżewski. Konferencja odbyła się w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.

Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×