2015-03-31T08:30:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 5 4
Ostrołęka,

Wyjątkowy koncert charytatywny dla Amelki w Olsztynie!

REKLAMA
REKLAMA
2
3
2
Najlepszy komentarz
~Student UWM , 17:06 31-03-2015,   -
Brawo, chętnie przyjdę ;) fajna inicjatywa, jest nas sporo w Olsztynie więc zbierajmy sie!!
odpowiedz   •   oceń :  
W czwartek 9 kwietnia w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie 8-letniej Amelki Erpszt z Ostrołęki. Dziewczynka od niedawna zmaga się z bardzo poważną chorobą. Na scenie zaprezentuje się sześciu wykonawców, prezentujących różne style muzyczne.

Koncert zorganizowany został przez komitet społeczny, w skład którego wchodzą Rafał Butajło, Katarzyna Kossakowska oraz Monika Kłos. Wszyscy mają jeden cel - uzbierać jak najwięcej funduszy, które przeznaczone zostaną na leczenie młodej ostrołęczanki. Rodzina chorującej na białaczkę limfoblastyczną Amelki zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Jej mama samotnie wychowuje dzieci a z powodu choroby córki nie może obecnie podjąć jakiejkolwiek pracy zarobkowej.

Na pomoc przyszli więc przyjaciele i znajomi rodziny, którzy zorganizowali już niejedną akcję zbiórki pieniędzy na rzecz Amelki. Kilkadziesiąt osób wzięło udział w charytatywnym maratonie zumby i fitness zorganizowanym w siłowni Forma5 Club, w ostatnim czasie zorganizowano również dni dawcy szpiku, podczas których do bazy potencjalnych dawców zarejestrowało się ponad stu mieszkańców Ostrołęki. Pomocną dłoń wyciągają jednak nie tylko ostrołęczanie - w akcję pomocy Amelce i jej rodzinie włączyła się również społeczność olsztyńska.

Marzenie o zorganizowaniu koncertu charytatywnego w Olsztynie szybko przerodziło się w plan, a następnie w rzeczywistość. Komitet organizacyjny zaprosił wykonawców, którzy chętnie zgodzili się zagrać dla Amelki. Już 9 kwietnia olsztynianie będą więc mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie. Na scenie w klubie Nowy Andergrant zaprezentują się Sara Szymczak i MABS, Czerwony Tulipan, dePolis, Ejtobangla, The Ukrainian Folk oraz Ampha Romeo. Dochód z wejściówek na koncert w całości zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki!

Nie jest tajemnicą, iż w stolicy Warmii przebywa liczna grupa studentów z Ostrołęki i okolic. Zachęcamy ich do uczestnictwa w czwartkowym koncercie i wsparcia młodej mieszkanki naszego miasta. Koszt wejścia na koncert to jedynie 20 złotych - impreza odbędzie się w klubie Nowy Andergrant przy ul. Kołobrzeskiej 32. Bramy klubu zostaną otwarte o godzinie 18.00, koncert rozpocznie się o 19.00.

Organizację koncertu "Uśmiech dla Amelki" wsparli: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Rada Uczelniana Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Fitness Club Sylwetka, Mattino Studio Urody, Restauracja Skarbiec, Aga-Max Wasilewscy, Pantera Studio Urody, feelHarmonia, Kortowiada - Najlepsze Juwenalia w Polsce, klub sportowy Arrachion MMA Olsztyn oraz zespoły muzyczne Łydka Grubasa, Messa i Big Day. Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio ZET Gold, Kurier Olsztyński, portal olsztyn.com.pl oraz portal eOstrołęka.pl.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Student UWM , 17:06 31-03-2015,   -
Brawo, chętnie przyjdę ;) fajna inicjatywa, jest nas sporo w Olsztynie więc zbierajmy sie!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Rafał B , 20:10 31-03-2015,   -
Zapraszamy, Mamy wiele fajnych przedmiotów dla obecnych na koncercie dzięki którym będą mogli wesprzeć Amelkę. Zapraszamy do wydażenia na FB
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  1  2  3  4