eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Wykonują ciężką pracę, której niestety nikt nie widzi". Radni chwalili strażników miejskich

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
REKLAMA

Działalność Straży Miejskiej była przedmiotem dyskusji na czwartkowej sesji rady miasta. Niektórzy radni postanowili pochwalić strażników. "Wykonują ciężką pracę, której niestety nikt nie widzi" - mówił Grzegorz Gołaś.

Radny Jan Rzewnicki zapytał o monitoring na osiedlu Kwiatowym przy placu zabaw. Mieszkańcy zgłaszają radnemu fakt złego stanu placu zabaw, mogącego wynikać z dewastacji.

- Monitoring na osiedlu Kwiatowym jest w trakcie zmian. Z tego co wiem, będą nowe kamery. Na dzień dzisiejszy nie było zgłoszeń dotyczących dewastacji czy uszkodzeń - powiedział komendant Straży Miejskiej. Zapowiedział "zdecydowane działania".

Inni radni postanowili pochwalić strażników za dobrą pracę.

 

Strażnicy miejscy w Ostrołęce wykonują ciężką pracę, której niestety nikt nie widzi. Naszym zadaniem jest strażników miejskich pochwalić, bo to oni podejmują interwencje wobec osób bezdomnych, osób, które zachowują się w sposób negatywny, a ich jest po prostu mało i nie mogą być wszędzie

- radny Grzegorz Gołaś.

"Już rok czy dwa nie widzę żadnej skargi na Straż Miejską, więc widocznie dobrze wykonujecie swoją służbę" - dodał radny Adam Kurpiewski.

Henryk Gut zauważył "zjawisko wokół szkół", informując, że w czasie różnych przerw są tzw. palarnie. Radny zastanawiał się, czy one są legalne. "Aż dym leci, czy to jest zgodne z prawem?" - pytał.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×