eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wymiana asfaltu. Jak postępują prace przy ul. Traugutta? [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 948
REKLAMA
Posłuchaj

Wybraliśmy się na ulicę Traugutta, by sprawdzić, jak postępują prace przy remoncie nawierzchni. Widać, że firma Strabag pracuje intensywnie: wczoraj zrywano stary asfalt, dziś robotnicy kładli już nową warstwę.

Miasto Ostrołęka podpisało z firmą Strabag z Pruszkowa umowę na remont nawierzchni asfaltowych ulic Traugutta i Goworowskiej. Umowa warta jest ponad 5 milionów złotych, a remont ma być wykonany bardzo szybko, bo okres realizacji wynosi 45 dni. Czy się uda? Strabag zabrał się do pracy i od 1 czerwca obowiązuje na Traugutta tymczasowa organizacja ruchu. Wczoraj zrywany był stary i zniszczony asfalt, dziś wylewano nową warstwę. W takim tempie dotrzymanie terminu na pewno jest możliwe.

Strabag wyremontuje też Steyera i Pomian

Ta sama firma wykona również wymianę asfaltu na ulicy Steyera i Pomian. Umowę z pruszkowskim przedsiębiorstwem podpisał w ostatnich dniach prezydent Łukasz Kulik. Tu również termin wynosił będzie 45 dni.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 948
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7  8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18  19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×