zdjecie 7954
zdjecie 7954
zdjecie 7954
2021-10-14T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Wynajem samochodów - sprawdź jakie są korzyści

REKLAMA
REKLAMA

Oferta wynajmu samochodu jest coraz szersza i warto skorzystać z zalet takiej opcji będąc osobą prywatną jak i wtedy gdy jesteś właścicielem jednej z firm, która właśnie jest w momencie swojego największego rozwoju. Atrakcyjne samochody, które oferują klientom wypożyczalnie samochodów, powodują, że bez problemu będziesz poruszać się po terenie polski, a umowy dopasowane są do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem średnioterminowy samochodu, jakie korzyści płyną z najmu auta

Usługa średnioterminowa na wypożyczenie pojazdu obejmuje inne korzyści niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego. W takiej ofercie samochód posiada pakiet usług ubezpieczeniowych, czyli objęty jest ubezpieczeniem OC, pakiet serwisowy wraz z zakupem, przechowalnią i wymianą opon, a także samochód zastępczy. Średnioterminowy wynajem aut, który oferuje sprawdzona wypożyczalnia, wiąże się także z minimum formalności i z dostosowaniem usługi do tego, czego potrzebuje klient. Wszystkie formalności, są dopasowane do klientów indywidualnych oraz do właścicieli prężnie rozwijających się firm.

Średnioterminowy wynajem aut dla kogo przeznaczona jest oferta

Jeśli przeprowadzasz się na określony czas do większego miasta jak Warszawa, to w takiej sytuacji warto wypożyczyć auto na dłuższy okres i dzięki temu co oferuje wypożyczalnia samochodów, poruszać się na terenie całego kraju z łatwością mając do dyspozycji model samochodu, który Cię interesuje. Średnioterminowy wynajem samochodów, to także doskonała propozycja dla klientów firmowych, którzy potrzebują rozbudować swoją flotę samochodów na bardzo określony czas.  

Zalety wynajmu są większe niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego

Średnioterminowy wynajem aut, to znacznie wygodniejsze formalności związane z wypożyczeniem auta. Korzyści można przyrównać do umowy leasingu, gdzie masz dostęp do usługi assistance, a ceny są znacznie korzystniejsze. Ubezpieczenie pojazdu sprawia, że nie musisz się przejmować opłatami samochodu. Ponadto liczba samochodów do wyboru jest bardzo duża, więc możesz znaleźć, taki, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. Dodatkową zaletą jest brak wkładu własnego, a limit kilometrów określa się na każdy miesiąc z góry. Wynajem średnioterminowy aut pozwala także wybrać samochody dostawcze i samochody terenowe.

Średnioterminowy wynajem aut, to bardzo wygodny sposób najmu nowego i wygodnego pojazdu, na który mogą zdecydować się klienci indywidualni oraz prowadzący własną działalność gospodarczą. Wystarczy wypełnienie wygodnego formularza i ustalenie limitu kilometrów, aby zapewnić sobie środek transportu do swojej dyspozycji bez brania kredytu i obarczania się kosztami posiadania samochodu. Średnioterminowy wynajem aut, to bardzo wygodna usługa, z której korzysta coraz więcej firm i osób prywatnych w całej Polsce.

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×