eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, AKTUALIZACJA

Wypadek na skrzyżowaniu Ławskiej i Przemysłowej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2828
zdjecie 2828
zdjecie 2828
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Niestety, to kolejne dziś zdarzenie drogowe w naszym regionie. Tym razem do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Ławskiej i Przemysłowej. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Do zdarzenia doszło przed południem. Uczestniczyły w nim dwa auta osobowe – seat i ford. Z ustaleń naszego reportera wynika, że kierujący seatem uderzył w tył forda. Na miejscu interweniowały dwie załogi pogotowia ratunkowego, straż pożarna i policja. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej „drogówki”.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby w wieku 54, 30 i 5 lat. Wszyscy trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący seatem 39-letni mieszkaniec Warszawy jadąc ulicą Tęczową w kierunku ulicy Ławskiej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fordem 33-letniemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Więcej o: Ławy, wypadek, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2828
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
 10  11  12 dk13  14 dk15  16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27  28  29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×