eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Wypadek na tzw. „skrócie wyszkowskim”. Pomocy poszkodowanej udzielił pracownik Zakładu Karnego w Przytułach Starych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
REKLAMA
zdjecie 6563
Posłuchaj

Dziś o poranku w miejscowości Prabuty na drodze stanowiącej tzw. „skrót wyszkowski” doszło do niebezpiecznego wypadku. Ucierpiała kierująca autem osobowym, które wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Pierwszej pomocy udzielał jej pracownik służby więziennej z Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

Do wypadku doszło około godziny 8:00 w miejscowości Prabuty, tuż za Pasiekami. Kierująca autem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze a następnie uderzyła w drzewo.

Auto zostało poważnie uszkodzone, a kierująca była zakleszczona w kabinie. Pierwszej pomocy, jeszcze zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe, udzielał jej major Paweł Suski, pracownik służby więziennej posiadający kwalifikacje ratownika medycznego, pracujący na co dzień w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych.

Na miejscu w akcji ratunkowej uczestniczyły jednostki strażackie z Ostrołęki i Kunina oraz zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej drogówki.

 

 

Więcej o: Prabuty, policja, wypadek

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×