2018-11-01T09:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wypadek na ulicy Goworowskiej. Jeden z uczestników uciekł [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Na skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Brata Żebrowskiego doszło dziś wieczorem do wypadku. Jeden z uczestników uciekł porzucając rozbitego citroena na środku jezdni.

Do wypadku doszło po godzinie 21:00. W zdarzeniu uczestniczyły dwie osobówki – citroen i toyota. Na miejscu już po chwili były służby ratunkowe i policja. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem uciekł z miejsca, porzucając wrak auta na środku skrzyżowania.

Do chwili publikacji artykułu nie mieliśmy informacji o tym, by sprawca zdarzenia został zatrzymany. Czekamy na oficjalny komunikat policji w tej sprawie.

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem jadąc ul. Goworowska od strony Śródmieścia w kierunku Goworowa przejechał na czerwonym świetle i uderzył w toyotę wyjeżdżającą z ulicy podporządkowanej od strony miejscowości Dzbenin. Za kierownicą japońskiego auta siedziała 32-letnia mieszkanka Ostrołęki. Razem z nią w aucie jechało dwoje dorosłych pasażerów i dziecko w wieku około 3 lat.

Po wypadku kierujący citroenem uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając rozbite auto na środku skrzyżowania.

- W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna z osób podróżujących toyotą. Została ona przewieziona do szpitala. Prawdopodobny kierowca citroena został zatrzymany w jednym z domów na terenie powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna odmówił badania alkomatem, dlatego została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu był technik kryminalistyki, który, m.in. zabezpieczył ślady, wykonał oględziny oraz zdjęcia i szkice – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołece.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2609
Kalendarz imprez
maj 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30 dk31  1  2  3  4
×