eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Rzekuniu. Piesza pod kołami osobówki

REKLAMA
zdjecie 948
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj
Na jednym z oznakowanych przejść dla pieszych w Rzekuniu doszło wczoraj do wypadku. Pod koła osobowego vw dostała się kobieta przechodząca przez jezdnię. Poszkodowaną pieszą przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 21 grudnia w godzinach popołudniowych. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze ostrołęckiej policji, kierujący vw 49-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący vw był trzeźwy.
- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzone przez ostrołęcką policji pozwoli na wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 948
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7  8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18  19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×