eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Zamościu. Kierowca bmw uciekł zostawiając ranną pasażerkę we wraku leżącym na dachu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1595
fot. OSP Troszynfot. OSP Troszyn
REKLAMA
zdjecie 1595
Posłuchaj
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca bmw, który dziś nad ranem doprowadził do wypadku w okolicach Zamościa pod Ostrołęką. Mężczyzna dachował w przydrożnym rowie a po wypadku uciekł porzucając rozbite auto i poszkodowaną pasażerkę.

Do wypadku doszło około godziny 4:30 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 627 między Ostrołęką a Zamościem. Według policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku, kierujący bmw jadąc od Ostrołęki w kierunku Czerwina, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze a następnie dachował w przydrożnym rowie.

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka bmw, którą z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania – informuje młodsza aspirant Aneta Waracka z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W akcji ratunkowej na miejscu zdarzenia udział brali m.in. strażacy ochotnicy z Troszyna, policja i załoga pogotowia ratunkowego. Jak udało nam się ustalić, pasażerka nie doznała poważniejszych obrażeń i po niezbędnych badaniach opuściła szpital.

Więcej o: Zamość, wypadek, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
dk23  24  25 dk26  27 dk28  1
×