eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wyzywał, groził i szarpał za włosy kierującą autobusem kobietę

REKLAMA
zdjecie 9740
zdjecie 9740
REKLAMA
zdjecie 9740

Agresywny mężczyzna zniszczył drzwi po czym zaczął wyzywać kobietę kierującą autobusem MZK. Wszystko zaczęło się od zatrzymania w związku z jazdą po pijanemu.

Wczoraj przed godz. 4:00 policjanci ostrołęckiego wydziału patrolowego na ul. I AWP w Ostrołęce podczas kontroli osiedla Wojciechowice ujawnili bmw, które posiadało liczne uszkodzenia świadczące o udziale pojazdu w wypadku.  Policjanci do kontroli zatrzymali 38 letniego ostrołęczanina, który potwierdził, że jechał pojazdem. Następnie kilkukrotnie zmieniał on zdanie wskazując, że pojazdem jednak kierował ktoś inny. Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że ostrołęczanin ma w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Warto podkreślić, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Ostatecznie auto trafiło na parking strzeżony MZK. - poinformował podkom. Sylwester Marczak

                Po kilku godzinach nietrzeźwy ostrołęczanin ponownie dał o sobie znać. Tym razem po godz. 8:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zniszczenia drzwi w jednym z autokarów. Jak ustalili śledczy na trasie Rzekuń-Laskowiec do autokaru wszedł mężczyzna, jeszcze w trakcie jazdy tuż przed przystankiem zaczął on kopać w drzwi autokaru. Jednocześnie agresor zaczął wyzywać kierującą. Drzwi ostatecznie nie udało się otworzyć bowiem zostały one uszkodzone. Dalszą agresję mężczyzna wyładował na kobiecie. Zaczął on szarpać kierującą za włosy oraz grozić pozbawieniem życia. W trakcie zdarzenia w autokarze znajdowały się jeszcze inni pasażerowie, jednak nikt nie zareagował. W międzyczasie agresor wyszedł z autokaru i dalej kontynuował wyzwiska kierowane wobec kobiety. Ostatecznie odszedł on z przystanku.

                Zaraz po zgłoszeniu mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, którzy zostali skierowani na zdarzenie. Został on obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie. Ostrołęczanin odpowie za swoje zachowanie, postępowanie prowadzone jest w kierunku zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. Odrębne czynności prowadzone są pod kątem jazdy w stanie nietrzeźwości.

Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×