2018-04-05T15:00:59+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

X Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego w ZSZ nr 2 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5867
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0

Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego już po raz dziesiąty przyciągnął do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 najzdolniejszych młodych stylistów ze szkół średnich w regionie. Tegorocznej jubileuszowej edycji zmagań fryzjerskich towarzyszyły latynoskie klimaty.

Organizatorem i zarazem gospodarzem X edycji Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego był Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5. Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Do zmagań przystąpiły silne reprezentacje ze szkół w Wyszkowie, Ciechanowcu i Ostrołęce.

- Uczestnicy festiwalu mogli wykazać się swoją kreatywnością. Pozwolił na to motyw przewodni tegorocznej, jubileuszowej edycji, która odbywała się pod hasłem „W rytmach latino”. Już po pierwszych cięciach widać, że młodzież jest doskonale przygotowana a jury będzie miało naprawdę trudne zadanie – mówi Grzegorz Żebrowski, dyrektor szkoły.

Wykonane przez uczestników stylizacje oceniało jury składające się z absolwentów szkoły, którzy obecnie pracują w najpopularniejszych salonach w Warszawie, z usług których korzystają gwiazdy polskiej sceny muzycznej i filmowej. W skład jury weszli: Konrad Stepnowski, Natalia Kuzia, Sylwia Szabłowska.

Po prezentacji wszystkich wykonanych stylizacji jury udało się na narady, a czas oczekiwania na werdykt umilił publiczności jeden z uczniów „dwójki” swoim mini recitalem akordeonowym.

Ostatecznie podium X Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego w ZSZ nr 2 przedstawiało się następująco:
miejsce III: ex quo: Paulina Ratyńska i Patrycja Opalach
miejsce II: Paulina Grabowska
miejsce I: Sylwia Wronowska.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów. Jury przyznało również wyróżnienia a publiczność wskazała swoją faworytkę – Paulinę Grabowską, która także otrzymała dodatkową nagrodę.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z X Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego w ZSZ nr 2 w Ostrołęce,

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×