eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Zabiele: Kierowca BMW uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
W środę tuż przed godziną 7 w miejscowości Zabiele (gm. Rzekuń) doszło do wypadku.

- Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pasażer, z którym jechał, został zabrany do szpitala. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia - powiedział nam rzecznik prasowy ostrołęckiej policji Sylwester Marczak.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×