eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zakaz wstępu do lasów w Nadleśnictwie Ostrołęka odwołany

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
W związku z poprawą sytuacji pożarowej odwołano wprowadzony w sierpniu bezwzględny zakaz wstępu do lasów na terenie Nadleśnictwa Ostrołęka.

Nadleśniczy Zdzisław Gadomski podjął dziś decyzję o odwołaniu zakazu wstępu do lasów na terenie Nadleśnictwa Ostrołęka. Zarządzenie podjęto w związku ze zmianą warunków pogodowych i zmniejszeniem zagrożenia pożarowego. Zakaz wstępu do lasów na terenie Ostrołęki i rejonu obowiązywał od 19 sierpnia.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×