eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Zderzenie z łosiem w Teodorowie. Tragiczny finał dla zwierzęcia, rozbite auto, ranny kierowca

REKLAMA
zdjecie 257
zdjecie 257
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj
Do zderzenia osobowej toyoty z przebiegającym przez jezdnię łosiem doszło w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Teodorowo (gmina Rzekuń). Łoś  przeżył wypadek, ale doznał na tyle poważnych urazów, że weterynarz podjął decyzję o uśmierceniu zwierzęcia.

Informacja o wypadku wpłynęła do służb ratunkowych w poniedziałek, 21 grudnia około godziny 16:35. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz zespół ratowników medycznych. Jak się okazało, łoś, który wbiegł wprost przed rozpędzoną toyotę przeżył wypadek, ale był bardzo mocno poturbowany. Wezwano weterynarza, który na podstawie wykonanych badań podjął decyzję o uśmierceniu zwierzęcia. Odstrzału dokonał myśliwy z lokalnego koła łowieckiego.

Kierujący toyotą, 48-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego doznał niegroźnych obrażeń ciała. Jego stan nie wymagał jednak hospitalizacji. W wyniku wypadku poważnie uszkodzone zostało auto, które z miejsca zdarzenia odjechało na lawecie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 257
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×