Żebry Perosy: Gwiazda dożynek "4ever" porwała do zabawy publiczność (ZDJĘCIA)
fot. J .PychZ okazji tegorocznej uroczystości dla mieszkańców gminy przygotowano wiele atrakcji. Wystąpiły dzieci i młodzież ze szkół z terenu gminy oraz Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie". Nie zabrakło też konkursów z nagrodami dla widowni. Całą imprezę prowadził kabaret "Mafioła".
Jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół "Megan", publiczność przez prawie dwie godziny miała okazję bawić się przy znanych i lubianych przebojach disco polo.
Przed występem gwiazdy okazało się, że organizatorzy mają dla zgromadzonych jeszcze jedną niespodziankę. Nagle niebo rozświetlił pokaz fajerwerków.
- A teraz wysadzimy dom sołtysa! - krzyczała ze sceny pani Aneta z Urzędu Gminy w Olszewie Borkach.
Po krótkim pokazie nadeszła oczekiwana przez wszystkich chwila. Na scenie pojawił się zespól "4ever". Zabawa w Żebrach Perosach trwała do północy.



Zobacz również
Gmina Olszewo-Borki: Dożynki gminno-parafialne 2011
Lelis: Tłumy na koncercie zespołu Enej (ZDJĘCIA)
Lelis: Konkurs plastyczny na wykonanie „Wieńca dożynkowego”
Lelis: Gwiazdą dożynek będzie zespół ENEJ (PROGRAM, WIDEO, ZDJĘCIA)
Mieszkańcy Baranowa bawili się na dożynkach (ZDJĘCIA)
W niedzielę dożynki w Baranowie
Dożynki w Kadzidle. (ZOBACZ ZDJĘCIA!)
Już w niedzielę Dożynki Gminne w Olszewo Borkach. Gwiazdą wieczoru będzie COORP z Kadzidła
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
22