eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Złodzieje ukradli autobus dużej firmie z Ostrołęki

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dziś w nocy z terenu prywatnej posesji w Ostrołęce skradziono autobus należący do jednej z największych w regionie firm przewozowych.

Do kradzieży miało dojść w nocy z poniedziałku na wtorek. Złodziej lub złodzieje ukradli biały autokar marki iveco o numerach rejestracyjnych WO 66200. Właściciel zgłosił sprawę policji.

Potwierdzam, że dziś około godziny 6:00 zgłoszono kradzież autobusu. Do kradzieży doszło na terenie prywatnej posesji na osiedlu Łęczysk w Ostrołęce. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży.

- informuje aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Właścicielka firmy, do której należał skradziony autobus, opublikowała na swoim facebookowym profilu post z apelem o pomoc w ustaleniu ewentualnych świadków kradzieży.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26  27 dk28  29  30 dk31  1
×