2017-06-06T15:31:23+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

50-latek znęcał się nad swoją rodziną

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
W sobotnią noc oficer dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące przemocy domowej na terenie powiatu. 50-letni mężczyzna znęcał się nad swoją rodziną.

W minioną sobotę tuż przed godziną 1:00 w nocy policjanci w Ostrołęce otrzymali niepokojące zgłoszenie. Interwencja dotyczyła przemocy w rodzinie. Na miejsce skierowano policjantów z wydziału patrolowego. Według wstępnych ustaleń sprawca miał znęcać się nad żoną i dziećmi.

- Reakcja policjantów była zdecydowana. Około 50 - letni mieszkaniec naszego powiatu  został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dalsze czynności kontynuowane były w Prokuraturze Rejonowej w Ostrołęce. Ostatecznie Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środki zapobiegawcze w postaci nakazu opuszczenia zajmowanego lokalu, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz dozór policyjny. Postępowanie w powyższej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również