2018-06-07T11:19:15+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Bądź Bezpieczna: Zajęcia na strzelnicy [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Na kolejnych zajęciach kursu samoobrony Bądź Bezpieczne padło ponad kilkaset strzałów. I co ciekawe wszystkie były bardzo celne.

Panie z XVI już edycji kursu samoobrony przeszły kolejny etap zajęć. Jednak tym razem zajęcia przybrały zupełnie inną formułę. A to wszystko dzięki życzliwości wieloletniego partnera kursu, czyli Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca w Troszynie oraz Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Ostrołęce, który również od wielu lat jest partnerem kursu.

Zajęcia ze strzelectwa sportowego to od wielu lat jeden z najpopularniejszych elementów szkolenia. Uczestniczki tej edycji kursu samoobrony dla Pań „Bądź Bezpieczna” pod okiem profesjonalistów w poniedziałkowy wieczór mogły sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się bronią.  

Panie najpierw wzięły udział w szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez Prezesa klubu płk. w stanie spoczynku Eugeniusza Gorczycę, podczas którego poznały zasady bezpieczeństwa na strzelnicy. Następnym etapem było strzelanie. Uczestniczki miały możliwość oddania strzałów zarówno z broni krótkiej jak i długiej.

Na uwagę zasługują bardzo dobre wyniki wszystkich uczestniczek kursu. Jednak najwięcej celnych strzałów oddała Agata Szczubełek z sumą 188 punktów, II miejsce zajęła Parzych Monika uzyskując 178 punkty, natomiast miejsce III z sumą 172 punktów przypadło Zagożdżon Agnieszce - wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy.  

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.