eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Debata Walentynkowa: "Bez seksu przed ślubem?" (WIDEO, ZDJĘCIA)

drukuj |
Tagi: walentynki seks debata walentynkowa Ostrołęka OCK Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży parafia Rzekuń powiat ostrołęcki
W debacie wzięli udział: Sylwester Laskowski, o Leonard Bielecki OFM z Poznania oraz Krzysztof i Anna Jankowscy (fot. R. Dawid)
W debacie wzięli udział: Sylwester Laskowski, o Leonard Bielecki OFM z Poznania oraz Krzysztof i Anna Jankowscy (fot. R. Dawid)
W związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu oraz Ruch Światło-Życie zorganizowali Debatę Walentynkową "Dam Ci wszystko to co lubię, ale siebie dam po ślubie - czyli bez seksu przed ślubem?", poświęconą tematowi czystości przedmałżeńskiej.

Zaplanowana na dwa dni przed Walentynkami dyskusja jest odpowiedzią młodych ludzi na promowany we współczesnym świecie konsumpcyjny styl życia, często pozbawiony jakichkolwiek zasad i wartości. Młodzież organizująca wydarzenie chciała, by ta rozmowa stała się także okazją do głębszej refleksji nad tematami dotyczącymi miłości, narzeczeństwa i małżeństwa.

W debacie wzięli udział zaproszeni goście: Sylwester Laskowski, o Leonard Bielecki OFM z Poznania oraz Katarzyna i Krzysztof Jankowscy - odpowiedzialni za Diakonię Życia w naszej diecezji.

Spotkanie odbyło się w sali kameralnej Ostrołęckiego Centrum Kultury przy ulicy Inwalidów Wojennych 23.Materiał filmowy 1 :Galeria do artykułu :Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
30
 
31
 
1
 
2
 
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
 
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
 
27
28
29
30
 
1
 
2
 
3O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.14 s.