2018-07-21T10:12:33+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kadzidło: Zderzenie osobówki z drzewem. Kierująca trafiła do szpitala

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot, eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W piątek, 20 lipca na lokalnej drodze w pobliżu Kadzidła doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowana została 30-letnia mieszkanka Białegostoku. Kobieta z urazem nogi zabrana została do szpitala.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze ostrołęckiej policji, kierująca osobówką 30-letnia kobieta jadąc w kierunku miejscowości Tatary na łuku drogi straciła panowanie nad autem, zjechała na lewą stronę jezdni a następnie wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

- Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia ustalają obecnie policjanci z wydziału ruchu drogowego. W ostatnich dniach mamy do czynienia z częstymi i nagłym zmianami warunków pogodowych. W takiej sytuacji bardzo ważne jest by odpowiednio dostosować prędkość i styl jazdy do warunków panujących na drodze - mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy policji w Ostrołęce.

Z naszych informacji wynika, że kobieta poszkodowana w wypadku doznała urazu nogi. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W akcji ratunkowej uczestniczyły dwa zastępy strażackie (JRG PSP Ostrołęka i OSP Kadzidło) załoga karetki pogotowia oraz policja.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.