2017-09-18T11:42:26+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kraksa z ciężarówką przewożącą drewno na DK-53 pod Ostrołęką

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
0
0
0
W pobliżu miejscowości Łodziska pod Ostrołęką doszło dziś rano do wypadku z udziałem osobowego opla i ciężarówki przewożącej tzw „dłużycę”. Kierujący oplem 41-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 6:00 na DK-53 w pobliżu miejscowości Łodziska. W zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy marki volvo z naczepą służącą do przewozu tzw „dłużycy” oraz osobowy opel. Za kierownicą volvo siedział 42-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, osobówką zaś kierował 41-letni ostrołęczanin.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący ciężarowym volvo wjeżdżając tyłem do lasu zderzył się z jadącym od Ostrołęki w kierunku Kadzidła osobowym oplem. W wyniku zdarzenia kierowca opla doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala, skąd po wykonanych badaniach został wypisany do domu. Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sprawca zdarzenia – kierujący ciężarówką – ukarany został mandatem. W zabezpieczeni miejsca zdarzenia udział brały dwa zastępy strażackie: JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Lelis.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również